Řešení: Proč moje levé a pravé AirPods náhle přestaly fungovat?


Váš hudební umělec pustí nejnovější skladby na Spotify, YouTube a Apple Music a pak zjistí, že Airpods nefungují správně. Nezapomíná, že produkty Apple selhávají a je to běžný problém s hardwarem a softwarem. Existuje mnoho způsobů, jak vyřešit běžné problémy s Airpody a žádný z nich není složitý na sledování. Samozřejmě neuvedu řešení, která mohou zrušit záruku nebo sluchátka dále poškodit.

Řešení: Proč moje Apple Airpods přestanou fungovat pro telefonní hovory?

Apple vytvořil jedinečný trh pro bezdrátová sluchátka, který generuje více než 8 miliard dolarů. Jistě, prémiová bezdrátová sluchátka přicházejí s pokročilými funkcemi a jsou krásně navržena, ale často selhávají. Airpods jsou kombinací technologie Bluetooth a hardwaru. Scénářů může být mnoho, ale na internetu je k dispozici jen několik řešení. V tomto tutoriálu zmíním scénáře a poskytnu vhodná řešení, která pro vás budou fungovat.

Aktualizujte firmware Airpodů

Miliony odborníků by mohly majitelům zařízení navrhnout aktualizaci na iOS 13 nebo něco podobného. Ale chci, aby čtenáři aktualizovali software na bezdrátových zařízeních, protože Apple hodně pracuje na zvukovém výstupu pro mobilní operační systémy macOS a iOS. Doporučuji čtenářům, aby se zaměřili na aktualizaci softwaru Airpods, aby se předešlo nekompatibilitě a neznámým chybám zasahujícím do zvukové produkce. • Připojte bezdrátové zařízení k iPhone.
 • Ujistěte se, že jej iPhone rozpozná a správně připojí.
 • Připojte nabíjecí port k Airpods a stejná teorie bude následovat edice bezdrátového nabíjení.
 • Znovu zkontrolujte, zda je nabití vyšší než 90 % a nabíječku neodpojujte.
 • Hrát ' Nastavení 'A pak' Všeobecné '.
 • Nyní klepněte na' Na 'Chcete-li zobrazit všechna připojená zařízení.
 • Najít ' Airpods 'V sekci Informace a klepnutím ji otevřete.
 • iPhone automaticky vyhledá aktualizaci softwaru a použije ji.

Jak opravit nefunkční levý nebo pravý AirPod

Technologie Bluetooth se nemění v celé řadě strojů s ní integrovaných. Oprava zařízení obvykle problém vyřeší na Windows Phone, Android, iOS a macOS. V tomto případě provedeme opravu zařízení Bluetooth a bezdrátových sluchátek, abychom problém vyřešili.

 • Klikněte na ' Nastavení 'a dotknout se' Bluetooth '.
 • Klepněte na ( a ) pro zobrazení nastavení pro připojená zařízení a poté klepněte na ' Zapomeňte na toto zařízení „Abych to odstranil.
 • Úspěšně jste odebrali svá bezdrátová zařízení klepnutím na Zapomenout toto zařízení a měli byste být schopni znovu připojit bezdrátová sluchátka.

Vložte obě bezdrátová sluchátka do nabíjecího pouzdra a nechte je tam minutu. Nyní je můžete opravit a vyřešit problémy související se softwarem. Je to rychlá oprava a nemá to nic společného s Apple a je to běžný problém s technologií Bluetooth.

Povolit/zakázat automatickou detekci uší

Airpods přidaly na bezdrátovém zařízení senzory přiblížení, takže jste mohli zjistit, zda je máte na sobě nebo je sundáváte. Bezdrátové zařízení tak pozná, zda má hudbu přehrát, nebo ji zastavit. Zapnutím této funkce ušetříte spoustu času a jejím vypnutím šetříte výdrž baterie.

 • Zapnout ' Nastavení 'a dotknout se' Bluetooth '.
 • Klepněte na připojené Airpody ( a ) zobrazíte další možnosti.
 • Klikněte na ' Automatická detekce uší „Abys to vypnul.

Apple uvedl, že pokud mají spotřebitelé pocit, že mají s Airpods problém, měli by resetovat firmware nebo se obrátit na nejbližší servisní středisko Apple.

Statický a nepravidelný zvukový výstup

Čip W1 uvnitř Airpods naráží na Wi-Fi frekvence, a to je důvod, proč smartphony nižší třídy před deseti lety neměly Bluetooth ani Wi-Fi. Čip W1 bohužel zasahuje do Wi-Fi čipů uvnitř telefonů, včetně Androidu a iPhonu, a nedokáže problém vyřešit.

 1. Pro optimální zvukový výkon vypněte Wi-Fi.
 2. Přijímejte hovory pomocí Airpodů a držte se od sebe dva metry.

Nemyslím si, že Apple dokáže vyřešit problém na současné generaci prostřednictvím aktualizace firmwaru. Možná budete muset koupit druhou generaci nebo co přijde později.

Pokud Siri na Airpodech nefunguje, zkuste toto

iOS obsahuje chyby a známé chyby a neustále vytvářejí různé problémy. Systém hlasových příkazů společnosti Apple Siri „Jde o populární umělou inteligenci, které důvěřují miliony spotřebitelů. Airpods nakonfigurované pro práci s iPhone a iPad a samozřejmě ' Siri 'Hlasový příkaz. Mnoho stávajících majitelů hlásilo, že příkaz nepřijímá a ani nereaguje, ale iPhone po odpojení bezdrátového zařízení reaguje.

Odpojte Airpods.

Zkuste mluvit přes Apple Watch a dávat příkazy přes Apple Watch.

Znovu připojte Airpods.

Toto řešení fungovalo pro většinu majitelů náhlavních souprav Bluetooth a bude fungovat na počítači se systémem iOS.

Sečteno a podtrženo

Pokud se domníváte, že Airpody nefungují, přestože jste během tohoto období zkoušeli různá řešení, poraďte se s autorizovanými inženýry. Apple pokrývá všechny scénáře oprav/výměn v rámci záruky a nepřehlíží problém. Dejte nám vědět, které řešení pro vás fungovalo v sekci komentářů níže.

.

Co myslíš?