Top 4 weby ke stažení videí Pinterest online


Pinterest je široce volená platforma sociálních médií sdílet a nahrávat obrázky, videa a obsah ve formátu 'pins', které jsou přístupné globálně. Navíc je to nejžhavější zdroj pro zvýšení organické návštěvnosti a prodeje na vaše webové stránky.

Extrémně uživatelsky přívětivé rozhraní umožňuje uživatelům ukládat obrázky a obsah, ale pokud jde o stahování jakéhokoli videa, jsou zapotřebí některé externí nástroje. Na internetu je k dispozici mnoho online nástrojů a aplikací pro Android, ale vybrat si z nich tu nejlepší je trochu hektické a časově náročné.

Pojďme se s některými seznámit nejlepší nástroje pro stahování videí z Pinterestu které mají skvělý výkon a šetří váš čas a energii.Odborníci PHP

ExpertsPHP je jedním z nejoblíbenějších online stahovačů videa na Pinterestu, který přichází se skvělou schopností stahovat videa, obrázky a gify v kvalitě HD MP4 z Pinterestu. žádný vodoznak . Vzhledem k tomu, že je extrémně kompatibilní s téměř jakýmkoliv notebookem/stolním počítačem nebo zařízením Android, stejně jako formát videa z něj dnes dělá prominentní online nástroj.

Průvodce stažením libovolného videa z Pinterestu pomocí ExpertPHP

  Krok 1: Přejděte na oficiální web pinterest.com zařízení, do kterého chcete video uložit. Nyní vyhledejte video ze seznamu videí na Pinterestu a zkopírujte adresu URL. Krok 2: Nyní vložte zkopírovanou adresu URL (*webový odkaz videa) do prázdného místa na kartě DOWNLOAD na obrazovce programu pro stahování videa ExpertPHP Pinterest a klikněte na kartu stahování. Krok 3: Nakonec bude video staženo a uživatel si jej bude moci uložit přímo do svého zařízení výběrem možnosti uložit jako.

Průvodce stažením libovolného videa v aplikaci Pinterest od ExpertPHP

  Krok 1: Pokud si chcete stáhnout z aplikace, otevřete video a klikněte na ' ikona tří teček ', který se zobrazí dole a vyberte ' kopírovat odkaz '. Krok 2: Nyní otevřete oficiální program pro stahování videí na Pinterestu od ExpertPHP a vložte odkaz do mezerníku vedle záložky stahování a kliknutím na možnost „Stáhnout“ dokončete stahování a uložte video do svého zařízení.

Keepsaveit

Dalším online nástrojem pro stahování online videí je Keepsaveit, který efektivně funguje pro stahování videí v maximálních formátech videa s jakýmkoli předepsaným rozlišením, převádí videa na Mp3 a podporuje téměř všechna zařízení se seznamem prohlížečů, aniž by to ovlivnilo jeho kvalitu. . Je to nejlepší online Pinterest pro stahování videí a videí pro uživatele Andriodu a iPhone, kteří vykazují skvělé zkušenosti se stahováním.

Průvodce stažením libovolného videa z Pinterestu pomocí Keepsaveit

  Krok 1: Otevřete aplikaci Pinterest nebo oficiální webovou stránku a najděte video, které chcete stáhnout. Klikněte na video a klepněte na „ikonu tří teček“ zvýrazněnou v pravém dolním rohu. Nyní klepněte na možnost „kopírovat odkaz“ a zkopírujte jej pro pozdější stažení. Krok 2: Nyní procházejte webovou stránku online stahování videa Keepsaveithttp://keepsaveit.com/na vašem zařízení a vložte zkopírovaný odkaz do prázdného místa a kliknutím na kartu „Stáhnout“ dokončete stahování videa. Video se stáhne a uloží do vašeho zařízení.

Vložit stažení

Pastedownload je navrženo s velkou kompatibilitou pro stahování videí/audia z webových stránek, a to i z různých platforem sociálních médií, jako je Facebook, Youtube, Instagram, Twitter bez použití inherentních aplikací. Nástroj ve skutečnosti funguje jako zprostředkovatelská platforma pro stahování videí zkopírováním odkazů URL přímo z CDN/oficiálního webu do vašeho zařízení, aniž byste ukládali jakoukoli kopii obsahu.

prázdný

Průvodce stažením libovolného videa z Pinterestu pomocí Pastedonload

  Krok 1: Zkontrolujte odkaz URL videa, které chcete stáhnout nebo uložit přímo z místa, kam jej chcete uložit. (*kliknutím na video zvýrazníte možnosti) Krok 2: Jakmile najdete Kopírovat odkaz URL konkrétního videa. Nyní procházejte Pastedownload v online prohlížeči. Zde se otevře oficiální stránka Pastedownload.https://pastedownload.com/ Krok 3: Vložte zkopírovaný odkaz URL na video do odpovídajícího pole a stisknutím tlačítka stahování zahajte stahování. Po dokončení stahování se video uloží do zařízení, jak zadáte.

Catch.Tube

Pokud jste velmi vášniví ve stahování videí do svého zařízení, pak rozhodně Catch. Tube video downloader je pro vás skvělý online nástroj. Podporuje nejen různé sociální stránky, ale také řadu webových stránek prostřednictvím různých prohlížečů pro stahování videí i v plném rozlišení. Uživatelé různých zařízení mohou stahovat videa z Pinterestu, aniž by Catch snižoval kvalitu videa. Trubka.

prázdný

Průvodce stažením libovolného videa z Pinterestu pomocí Catch.Tube

 • Krok 1: Kliknutím na video najděte možnost „Kopírovat odkaz“. Nyní zkopírujte 'URL odkaz' a přesuňte jej do libovolného dostupného prohlížeče ve vašem zařízení.
 • Krok 2: Nyní vyhledejte „Catch. Tube online Pinterest video downloader“ nebo se podívejte na oficiální odkaz online nástroje:https://catch.tube/
 • Krok 3: Vložte zkopírovaný odkaz URL do prostoru určeného ke stažení. Kliknutím na kartu „Stáhnout“ dokončete stahování a uložte jej do zařízení.

Kromě online nástrojů je na Google Play k dispozici mnoho aplikací pro stahování oblíbených videí z Pinterestu. Pojďme se seznámit s některými z nejlepších aplikací Pinterest Video Downloader které dobře fungují ke splnění jejich úkolu.

5/5 – (3 hlasy)