Best Buy chce být nyní prodejcem PS5 – Geek Review


Nejlepší nákup

Začátkem tohoto roku Best Buy spustil nový placený členský program podobný Amazon Prime s exkluzivními výhodami, včetně neomezené podpory Geek Squad, bezplatného doručení a 60denní lhůty pro vrácení. Bohužel se zdá, že to chtějí použít k tomu, aby se stali prodejci pro PS5 a Xbox Series X, protože společnost skrývá inventář produktů za placeným předplatným.

Program se nyní nazývá Best Buy Totaltech a stojí 200 $ ročně. A přestože nabízí řadu užitečných výhod, společnost tvrdí, že také poskytuje členům „exkluzivní přístup k oblíbeným těžko dostupným položkám“, jako je PS5.Jak všichni víme, zásoby konzolí nové generace jsou extrémně nízké a prodejci po celém světě navyšují ceny a nakupují všechny zásoby. V důsledku toho bylo téměř nemožné najít PS5.

Nyní chce Best Buy kus. Pokud chcete mít štěstí při nákupu PS5 nebo jiných oblíbených položek o těchto prázdninách, budete muset obchodu zaplatit dalších 200 $ ročně. Tlustý! Best Buy v podstatě označil PS5 za 700 dolarů.

Best Buy Totaltech Subscription

Nejlepší nákup

Best Buy Totaltech má cenu 199,99 $ za roční předplatné a zde je to, co vám přinese:

  • Bezplatná technická podpora od Geek Squad, dostupná 24/7/365 na všech vašich domácích technologiích, bez ohledu na to, kde jste je koupili.
  • Totaltech Expert Access, VIP služba s přístupem k vyhrazeným chatovacím a telefonickým týmům.
  • Až 24 měsíců ochrany produktů u většiny nákupů Best Buy během vašeho aktivního předplatného, ​​včetně AppleCare+ na produktech Apple.
  • Doprava zdarma a standardní montáž.
  • Exkluzivní ceny pro členy Totaltech.
  • 20% sleva na práci na pokročilé opravy a služby a 10% sleva na práci na zakázkové instalace.
  • Prodloužená 60denní lhůta na vrácení a výměnu u většiny produktů.
  • Doprava zdarma na většinu náhradních produktů.

Nechápejte mě špatně, tohle je docela slušný seznam výhod, ale stojí to 200 $ ročně? Asi záleží na vás a vaší situaci. Ale pro ty, kteří chtějí jednoduše nakupovat o prázdninách, vyzvednout si nějaké vzrušující nové položky nebo najít PS5 skladem, je toho hodně.

V pondělí byl model pevného disku PS5 v hodnotě 500 USD k dispozici na Best Buy, ale skrytý za paywallem „exclusive access event“, předplatným Totaltech. Takže místo toho, aby během několika minut zmizelo, zařízení zůstalo k dispozici téměř dvě hodiny. Takže i když pro vás může být jednodušší získat PS5 nebo Xbox Series X z Best Buy - bude stát.

Budeme muset počkat a uvidíme, jaké další „žhavé položky“ Best Buy se nakonec skryjí za tímto paywallem, ale tento je docela uživatelsky nepřívětivý, pokud se mě ptáte. Tímto krokem se Best Buy právě stal jedním z největších prodejců PS5.

přes Ars Technica

Co myslíš?