Disney Plus/begin: Jak propojit svůj účet Disney+ s vaší Smart TV


Disney Plus nebo Disney+ je streamovací platforma společnosti Disney, která vyšla v listopadu 2020 a byla velmi úspěšná. Kromě sledování Disney Plus v televizi můžete k platformě přistupovat také prostřednictvím počítače, mobilního telefonu nebo tabletu a videoherních konzolí, jako je PS4.

Disney Plus Spojené státy americké:DisneyPlus.com Přihlášení/Začátek

Katalog Disney+ zahrnuje nejen filmy a seriály Disney, ale také televizní pořady. Pixar , Zázrak , Hvězdné války Y národní geografie . Pokud nevíte, jak umístit Disney Plus do televize, sestavili jsme podrobného průvodce, který vás provede celým procesem, od registrace k platformě až po sledování streamu na vašem televizoru.Podívejte se níže, jak se dívat Disney Plus v televizi ať už Smart nebo LED!

Jak propojit Disney Plus Begin na Smart TV?

Poté, co se přihlásíte k odběru Disney Plus, což vám vysvětlíme na konci článku, budete jej moci sledovat na zařízení, které si vyberete. Pokud je toto zařízení modernější televizor, známá chytrá televize, s přístupem na internet a aplikacemi, je krok za krokem velmi jednoduchý.

Zde je návod, jak stáhnout Disney Plus do televize a jak sledovat streamovací platformu Disney:

    Krok 1: Na chytrých televizorech je prvním krokem otevření obchodu na vaší televizi a stažení aplikace Disney Plus; Krok 2: Při registraci televizoru postupujte podle uvedených pokynů; Krok 3: Vstupte na webovou stránku https://www.disneyplus.com/begin z vašeho mobilního telefonu nebo počítače; Krok 4: Zadejte 8místný kód, který se zobrazí na televizoru, a klikněte na Pokračovat; Krok 5: Zadejte svůj e-mail a heslo Disney+.

Po všech těchto krocích budete mít přístup k platformě a budete připraveni sledovat nejrozmanitější filmy a seriály Disney+. Pokud si nejste jisti, zda je váš televizor kompatibilní se službou, zde v tomto článku vám řekneme, které televizory jsou kompatibilní s Disney Plus.

Sledujte Disney Plus na nepodporované televizi nebo bez přístupu k internetu

Pokud nemáte Smart TV nebo ji máte, ale není kompatibilní se službou Disney, stále máte přístup k platformě pro streamování. V tomto případě můžete ke sledování Disney Plus v televizi použít TV box nebo Chromecast.

TV Box modernizuje starší obrazovky a umožňuje vám sledovat Disney Plus

TV box Jedná se o zařízení, které přemění televizor na Smart TV, umožňuje přístup k internetu a nabízí konektivitu zařízení. Většina modelů na trhu je kompatibilní s aplikací Disney Plus. Potřebujete pouze:

  • Připojte zařízení k televizoru.
  • Stáhněte si aplikaci Disney Plus.
  • Zadejte své uživatelské jméno a heslo a sledujte svůj oblíbený obsah!

Pokud tedy potřebujete modernizovat obrazovku nebo dokonce mít moderní obrazovku, ale nejste kompatibilní s Disney, TV Box může být dobrým řešením! S ním v ruce jednoduše přejděte do knihovnyAplikacea stáhněte si Disney+.

Dalším řešením, jak sledovat Disney Plus, je koupit si Chromecast

Google Chromecast Funguje podobně jako TV box, ale nemá vlastní operační systém. Umožňuje zrcadlení veškerého mobilního obsahu na televizoru, takže všechny aplikace a funkce chytrého telefonu si můžete užívat na velké obrazovce. Tím optimalizujete – a hodně – zkušenosti se staršími televizory.

Protože Chromecast závisí pouze na smartphonu je nutné, aby měl mobil v knihovně aplikací nainstalovaný Disney Plus . Stačí si ji tedy stáhnout do svého mobilního zařízení, nainstalovat zařízení Google a sledovat Disney stream.

Jak se přihlásit k odběru Disney Plus?

Chcete-li se přihlásit k odběru Disney Plus, musíte vstoupit na webovou stránku https://www.disneyplus.com/en-419/sign-up nebo si stáhněte aplikaci do svého preferovaného zařízení. Poté vyberte možnost Vyzkoušejte zdarma , zadejte svůj e-mail, přijměte podmínky předplatného, ​​zadejte heslo a vyberte typ předplatného, ​​mezi měsíčním nebo ročním plánem.

předplatit Disney Plus

Ceny podle země:

Měsíční předplatné má v každé zemi různé ceny. Všechny zahrnují sedmidenní bezplatnou zkušební verzi.

Stojí za to připomenout, že některé společnosti vytvářejí balíčky, které zahrnují Disney +, kde je předplatné levnější.

4.2/5 – (9 hlasů)