Dopřejte si nostalgii zabíjení démonů ve 32 nových úrovních z původního 'DOOM'


Snímek obrazovky DOOM Zero

Christopher Golden

Může fungovat OSUD ? Odpověď je téměř jistě „ano“, ať už jde o úžasný stolní počítač, levný notebook nebo chytrou ledničku. A teď to může fungovat ještě víc OSUD : Nedávné oficiální vydání původní konzolové hry bylo aktualizováno o 32 nových úrovní navržených známými Osud vývojář mod Christopher Golden.

nové úrovně kolektivní hovor DOOM Zero , byly vydány minulý rok jako mod pack pro původní pevně zakódovanou verzi na PC. Nyní jsou dostupné prostřednictvím nabídky doplňků v oficiální verzi Bethesdy OSUD to je DOOM II. Dodávají původní hře novou odrůdu, které se nyní blíží 30 let. Protože nové úrovně vydává Bethesda (vlastníci originálu OSUD Developer ID), lze považovat za polooficiální expanzi.''>

Nové úrovně jsou určeny pro hráče, kteří jsou již velmi dobře obeznámeni s herními mechanismy, takže očekávejte nějakou vysokou obtížnost spolu s rozvětvenými cestami a trochu modernějšími hádankami. Přinášejí nové nepřátele a nové šéfy spolu s některými dosud neviděnými prostředími v klasickém pseudo-3D uměleckém stylu. Pokud vlastníte OSUD to je DOOM II znovu publikovat na Xbox, PlayStation nebo Switch, úrovně by se měly objevit v nejnovější aktualizaci. Nejsou žádná slova DOOM Zero pro mobilní verze.

písmo: Engadget

Co myslíš?