Alternativy k HDFull ke sledování filmů v roce 2022


Vzhledem k nesrovnalostem v činnosti o HDfull.tv, bylo mnoho komentářů a falešné zprávy které ovlivnily klid návštěvníků kin, kteří používají torrent vyhledávače celosvětově.

HDfull.tv Je to portál pro filmy a seriály ke stažení zdarma používají lidé, kteří si chtějí užít pohodlí, personalizaci a soukromí při výběru a sledování audiovizuálního obsahu. Jeho popularita je podpořena rozsáhlou databází filmů a seriálů, neustále aktualizovaných ve všech žánrech.

HDFull nabízí možnost sledování ve streamování nebo stahování do počítače i na mobilních zařízeních tisíce titulů seriálů a filmů dostupných bez registrace. Jeho snadno ovladatelné rozhraní se snadným přístupem k upoutávkám a dalšímu obsahu je bezesporu další z jeho největších výhod.I když tvůrci platformy potvrzují, že jsou stále otevřeni pod novým názvem domény hdfull.me, přetrvávají hrozby výpadku služeb a zablokování ze strany poskytovatelů internetu.

Dnes existuje mnoho portálů, kterým se věnuje vyhledávání torrentů , díky vzestupu p2p přenos, celosvětově se obsah každým dnem zvyšuje stáhnout přes torrent.

Proto, myslíme na váš klid, vám přinášíme seznam alternativy ke sledování filmů které vám pomohou udržet vaši lásku k filmu bez omezení.

Seznam nejlepších alternativ k HDFull

Vzhledem ke všem vzniklým pochybnostem o kontinuitě HDfull.tv , nás nutí vrátit se k myšlence, že rozhodně již není k dispozici .

Proto to předkládáme seznam nejlepších alternativ k HDFull, navrhl, abyste si mohli nadále užívat svou lásku k filmu.

  elitetorrent.biz

Tuto platformu jsme zvolili jako první alternativu k HDfull.tv kvůli jejímu rozsáhlému katalogu ke stažení filmů a seriálů ve španělštině jediným kliknutím. Eliutetorrent.biz, nabízí aktuální premiéry, snadno se nachází ve svém rozhraní, které na první pohled shrnuje žánr, kvalitu souboru, velikost, jazyk a jazyk titulků.

Má také řadu filtrů pro nejnáročnější, kteří se nespokojí se stažením první věci, kterou najdou. Například pokud chcete stahovat filmy nebo seriály v HD nebo pokud dáváte přednost vyhledávání podle hmotnosti souborů.

  Inkaseries.com

Druhý jako alternativa ke sledování filmů v roce 2022, prezentujeme Inkaseries.com , web s širokou škálou obsahu na různých úrovních kvality, najdeme od videí natočených doma v kině až po videa ve formátech HD. V jeho intuitivním a snadno ovladatelném rozhraní budete moci vidět každý dostupný titul na samostatných kartách.

Jeho hlavním rysem je rozmanitost jazyků a dokonce i titulků. Možná web není ten s největším počtem sérií, ale najdete ty nejoblíbenější. Při jeho používání si musíte dávat pozor, abyste aktivovali druhého hráče, který se objeví, když si vyberete kapitolu, kterou chcete vidět, protože první je reklama.

  ETTVtorrents.com (anglicky)

Od stejných tvůrců jako Extratorrents funguje ETTV stejně jako The Pirate Bay, to znamená, že můžete použít vyhledávací lištu nebo filtry, rozdíl je v dostupnosti souborů.

V této alternativě k stahovat torrenty , máte zaručenou kvalitu, soukromí a bezpečnost souborů ke stažení. Přístup k nim z jejich hlavní stránky je stejně jednoduchý jako zadání názvu nebo názvu toho, co hledáte: zvuk, video, aplikace, hry a další. Můžete si také vybrat možnost procházet torrenty, televizní pořady, mobil, software nebo hudbu.

  PremieresOK (edvok.com)

Tohle je jeden torrent web s obsahem ve španělštině. Je to alternativa s širokou dostupností obsahu, velmi dobře organizovaná, jak ve filmech, tak v seriálech.

Najdeme obsah v angličtině s plnými titulky ve španělštině nebo latinské španělštině. Bezpochyby vždy najdete obsah s titulky nebo jednoduše se zvukem dabovaným do španělštiny.

  Extratorrent.si

Tato webová stránka, uznávaná jako nejúplnější stránka pro stahování torrentů, dokázala obejít blokádu ze strany zemí Evropské unie.

Jeho obsah je v podstatě založen na premiéře filmů a seriálů. V nabídce má také knihy, programy, hudbu, operační systémy a software. Co hraje proti, je velmi vysoká opakování reklamy, takže se musíte uchýlit k dobrému blokátoru.

Jak stahovat filmy z těchto stránek?

 1. Najděte webovou stránku sledující torrent podle svého výběru, kteroukoli z těch, které jsme zmínili.
 2. Vyhledejte požadovaný soubor, film, seriál, hudbu, hru nebo aplikaci.
 3. V seznamu titulu, který hledáte, vyberte torrent s dobrou velikostí.
 4. Ujistěte se, že máte přehrávač, se kterým můžete obsah přehrávat. Doporučujeme VLC Player, bezplatný a open source přehrávač, se kterým můžete přehrát téměř jakýkoli mediální soubor, který si stáhnete.
 5. Ke každému staženému souboru předejte antivirus.
 6. Otevřete soubor torrent. Uvidíte, že soubor, který jste stáhli ze stránky trackeru, je malý, má velikost jen několik kB. Tento soubor samozřejmě nemá obsah toho, co se chystáte stáhnout, slouží pouze jako vodítko ke stažení částí souboru z jiných klientů. Chcete-li to provést, musíte si stáhnout a nainstalovat klienta BitTorrent.
 7. Chcete-li nainstalovat torrent klienta, který vám umožní vyměňovat nebo distribuovat data přes internet. Na internetu můžete najít mnoho bezplatných klientů, z nichž nejoblíbenější jsou: µTorrent, Vuze, Bittorrent atd.
 8. Nakonfigurujte umístění stahování na vašem zařízení, složku, kterou pro to máte v počítači nebo mobilu.
 9. Získejte přístup ke staženému obsahu a užívejte si svou lásku k filmům, seriálům, hudbě nebo hrám prostřednictvím alternativ pro sledovat filmy v roce 2022.
5/5 – (2 hlasy)