Honda vyrobila klon Tesla Cybertruck a vypadá lépe než skutečný


Honda

Nedávno jsme se podívali na koncepční vozy Honda e:N, které automobilka použije jako základ pro své exkluzivní elektrické vozy pro Čínu. Ale je tu něco rybího. Koncept SUV Honda e:N má tento ostrý šedý vzhled. Nemá žádná boční zrcátka ani kliky dveří a jeho čelní sklo je obrovské: panečku, Honda utrhla Teslu Cybertruck!

Podělat jedno z nejunikátnějších (a nejošklivějších) aut na světě vyžaduje hodně zdravého rozumu. Hondě ale musíte opravdu věřit, protože její koncept e:N SUV vypadá lépe než skutečný Cybertruck. Hondě se podařilo vytvořit hranaté auto, které stále vypadá futuristicky, s nádhernými světlomety, nádhernými koly a přední částí, která skutečně vypadá, jako by na auto patřila.
přehrát video

Takže zatímco Tesla pokračuje ve zdvojování svého původního designu Cybertruck, který se stává ošklivějším, když se Elon Musk podřídí základním zákonům o bezpečnosti silničního provozu, Honda nám ukazuje, jak grafické retro auto PlayStation měli by Podívat se na. (Ano, koncept e:N SUV by byl ošklivější se stěrači čelního skla, bočními zrcátky a vším ostatním, co Tesla přidává do svého Cybertrucku. Ujišťuji vás, milý čtenáři.)

Musím říct, že Tesla má v Číně docela slušný podíl na trhu. Tento designový podfuk zákazníkům nad hlavami nepoletí, i když jde samozřejmě jen o koncepční vůz. Neexistuje žádná záruka, že Honda někdy vyrobí 'Cybertruck SUV' a upřímně doufám, že to zůstane konceptem.

I kdyby Honda proměnila SUV e:N ve skutečný produkt, možná nikdy neopustí Čínu. To proto, že Honda má velmi nejistou strategii elektrických vozidel: Místo toho, aby vyrobila hrstku čistých aut a rozesílala je po celém světě, chce automobilka prodávat SUV „Prologue“ v USA, E Hatchback v Evropě a Japonsku a další. vozidel. . v Číně příšerně nazývaný 'e:N Series'.

Zdroj: Honda přes TNW

Co myslíš?