Jak najít svou e-mailovou adresu Yahoo na Yahoo


Yahoo má bezplatnou e-mailovou službu. Pomocí Yahoo Mail můžete odesílat a přijímat e-maily. Musíte vědět, co je to e-mailová adresa a jak najít svou e-mailovou adresu yahoo . Naučte se to snadno zjistit jak najít svou e-mailovou adresu na yahoo .


Najděte svou e-mailovou adresu Yahoo na domovské stránce Yahoo

1. Přihlaste se ke svému účtu Yahoo. Přihlaste se ke svému e-mailovému účtu Yahoo pomocí e-mailu a hesla Yahoo.

Pokud nevíte, jak se přihlásit ke svému e-mailovému účtu Yahoo, postupujte podle lekce přihlášení k Yahoo v části Přihlášení k Yahoo.2. Najděte e-mailovou adresu Yahoo. Po přihlášení ke svému účtu Yahoo uvidíte za ikonou člověka své jméno.

Přesuňte ukazatel myši na název svého účtu Yahoo s ikonou člověka, poté se za vaším jménem zobrazí e-mailová adresa účtu Yahoo.

Takže pomocí tohoto způsobu můžete snadno zjistit tak jako najít e-mailovou adresu Yahoo na domovské stránce Yahoo.


Najděte svou e-mailovou adresu Yahoo ve své doručené poště Yahoo Mail

1. Přihlaste se k Yahoo a otevřete svou e-mailovou schránku Yahoo. Přihlaste se ke svému e-mailovému účtu Yahoo a otevřete stránku doručené pošty Yahoo. Na této stránce pak uvidíte všechny své seznamy příchozích e-mailů.

2. Vyhledejte e-mailovou adresu Yahoo. V pravém horním rohu stránky Yahoo Inbox uvidíte název svého účtu Yahoo. Přesuňte ukazatel myši na své jméno s ikonou člověka. Poté uvidíte svou e-mailovou adresu Yahoo přímo před ikonou člověka.

Postupujte podle pokynů krok za krokem najít yahoo e-mailovou adresu v yahoo stránka doručené pošty.

Co myslíš?