Jak odebrat Apple ID z vašeho iPhone a Mac


Mnoho majitelů iOS zařízení prodává starší zařízení na trhu použitých. Musíte odebrat Apple ID z iPhone a Mac, aby se kupující mohli zbavit zámku iCloud a přihlásit se ze svého účtu Apple. Pro běžného uživatele, který to ještě nedělal, to samozřejmě není snadný proces. To není něco, čeho byste se neměli obávat, protože jsem pokryl vše, co potřebujete vědět o tom, jak odstranit Apple ID z iPhone, iPad a Mac počítače.

Jak odstranit váš Mac a iPhone, které jsou spojeny s Apple ID, z webového prohlížeče?

Vaše zařízení Apple může být nepřístupné nebo k němu v tuto chvíli nemáte přístup. Můžeme předpokládat několik scénářů, ve kterých je potřeba odebrat Apple ID ze zařízení. Naštěstí se můžete přihlásit k účtu cloudového úložiště a odebrat připojená zařízení z webového prohlížeče.

 • Přejděte na web Apple ID a přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů k účtu.
 • Potvrďte svou identitu a zvolte, zda chcete kód obdržet v SMS.
 • Zadejte kód na webovou stránku a ta automaticky přesměruje web na řídicí panel.
 • Najít ' Zařízení 'Na ovládacím panelu klepněte na název zařízení.
 • Vybral jsem iMac Pro a máte ' odstranit z účtu 'Volba.
 • Můžete postupovat podle stejných pokynů a kliknout na ' odstranit z účtu 'Chcete-li odebrat iPhone.

Ukázal jsem vám, jak můžete odebrat zařízení macOS a iOS, aniž byste je fyzicky měli. Apple požádá vlastníka účtu o potvrzení identity, ale k obdržení potvrzovacího kódu můžete použít službu SMS.Jak odstranit účet Apple ze zařízení iOS?

iPhone a iPad mají podobné uživatelské rozhraní a neliší se od sebe. Dovolte mi, abych vám ukázal, jak můžete odebrat Apple ID ze zařízení iOS. Připojte své zařízení iOS k internetu.

 • klepněte na Nastavení > Apple ID > Odpojit .
 • Zadejte heslo Apple ID pro potvrzení akce a poté klepněte na ' Vypnout . '

Dejte svému zařízení několik sekund, aby důvěřovalo informacím serveru a odhlásilo se z účtu.

Jak odpojit Apple ID od iOS App Store?

Mnozí si stěžovali, že App Store používá stejné Apple ID, přestože je ze zařízení odstranil. Uživatelé nevědí, že iCloud a App Store jsou dvě samostatné entity. Ke správě aplikací na iOS zařízení můžete použít jakékoli Apple ID, a proto je to jedno.

 • Klepněte na App Store a poté na svůj profilový obrázek.
 • Přejděte dolů a klepněte na Odhlásit se.
 • Věnujte App Store chvíli a v horní části najdete přihlašovací obrazovku.

Takto můžete smazat svůj Apple účet na App Store a nemusíte se starat o jedinou stopu vašeho ID. App Store však nebude fungovat na plnou kapacitu kvůli chybějícímu účtu. Už se nemusíte spoléhat na úložiště iCloud a ukládat data na místní úložiště.

Jak odstranit Apple ID z Macu nebo MacBooku pomocí hesla?

Softwarový tým pro Mac neprovedl žádné drastické změny v uživatelském rozhraní, takže se nemusíte učit. Z Apple ID se však můžete na počítači odhlásit podle jednoduchého průvodce. Žádám však čtenáře, aby zálohovali data pomocí tradičních metod, jako je ukládání médií, dokumentů a souborů do místního úložiště.

 • Klikněte na logo jablka > Systémové preference > Apple ID .
 • Klepněte na Odpojit umístěný ve spodní části.
 • Chvíli počkejte a Apple ID bude z počítače odstraněno.

Aby se možnosti zobrazily na obrazovce, musíte zařízení připojit k internetu. macOS Catalina mě nepožádal o heslo pro potvrzení akce.

Sečteno a podtrženo

K odpojení Apple ID od iPhonu a Macu nepotřebujete třetí stranu. Možná budete muset vypnout ' Najdi mě Na zařízeních iPhone, iPad a Mac před odebráním Apple ID, protože přerušují proces. Samozřejmě můžete kontaktovat servisní středisko Apple s potvrzením o nákupu a mohou vám pomoci trvale smazat účet.

.

Co myslíš?