Lectulandia: Stáhněte si zdarma digitální knihy a alternativy


svět čtenář Je jedním z nejvíce ovlivněných technologickým pokrokem. Použití mobilních zařízení s kapacitou pro ukládání formátů pdf Ó epub , jako: mobilní telefony, tablety nebo notebooky; Umožnil čtenáři užít si více času a dostupnosti, větší rozmanitost titulů a žánrů, kdekoli a kdykoli chtějí.

Snadné přenášení vaší oblíbené knihy nebo toho nejvýraznějšího z okamžiku, aniž byste museli přenášet větší váhu nebo nepohodlný objem, zobrazená na obrazovce vašeho mobilního telefonu, je nekonečná.

v Lectulandia , pochopil tuto výhodu technologie a pomohl mu o něco více tím, že vytvořil svůj webový portál, na kterém svým předplatitelům zpřístupňuje zásoby bezplatné e-knihy . Nejen pro sílu distribuce a dosah ke čtenářům tisíců titulů, ale také pro svůj přínos k udržitelnosti životního prostředí.Pokud chcete být součástí této novinky v digitálním světě, pak vám prozradíme, jak snadné a praktické je stahování knih v Lectulandii.

Alternativa k Lectulandu

Vzhledem k některým stížnostem na dotyčné stránky doporučujeme návštěvu epublibre.org jedna z nejvíce doporučovaných alternativ našimi čtenáři.

Co je Readland?

Lectulandia je splněným snem fanoušků čtení a samozřejmě i jejich oblíbených spisovatelů. No, to je a online knihovna digitálních knih, s více než 35 000 tituly, od více než 13 000 autorů, distribuovaných mezi více než 85 žánry a formáty, všechny dostupné pro stažení zdarma .

Máte-li mobilní zařízení, budete je mít všechny na dosah ruky, nebo pokud je tomu tak na vašem počítači, stačí zaregistrovat svůj účet na jejich portálu, a to jednoduchým a jednoduchým postupem.

Jeho snadno ovladatelné rozhraní vás zavede přímo k zájmu čtenáře přímým zobrazením obálek, názvů a doplněním prvních řádků synopse o knize, seřazených podle:

 • Nejnovější zprávy
 • Nejčtenější za celý týden
 • Nejčtenější za měsíc
 • nejvíce komentované

Můžete také vyhledávat a vybírat pomocí nabídky, která organizuje vyhledávání podle autorů, žánrů a seriálů s pomocí abecedního adresáře. Nebo jednoduše zadejte jméno autora nebo název knihy do vyhledávacího pole.

Jak se registrovat?

Stažení bezplatných online knih přes Lectulandia je opravdu velmi jednoduché ve dvou jednoduchých krocích a potvrzení e-mailem, budete zaregistrováni a budete mít online knihovnu k dispozici.

 • Otevřete odkaz ve vámi zvoleném prohlížeči https://www.lectulandia.co . Přejděte do pravého horního rohu a vyberte Dostat se do .
 • Vyberte možnost v dolní části, která uvádí: Přihlaste se .
 • Okamžitě se zobrazí rozhraní, kde musíte zadat své uživatelské jméno, e-mail a vybrat Registrovat. Se kterým vám pošlou e-mail s ověřovacím odkazem.
 • Otevřete svůj e-mail a vyberte odkaz, přesměruje vás na externí stránku Lectulandia, kde si nastavíte heslo.

Jakmile je heslo obnoveno, vyberte tlačítko nebo slovo Přístup. Poté zadáte své uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu a je to, nyní můžete zadat Lectulandia.

Jak stahovat e-knihy?

Jakmile dokončíme registraci, budete moci procházet mezi obálkami, názvy a autory, a to buď prostřednictvím adresáře v abecedním pořadí, nebo výběrem příslušné záložky.

Podobně můžete do vyhledávacího pole v pravém horním rohu napsat jméno autora nebo název. Poté vám zobrazí výsledek vyhledávání se souvisejícími názvy.

Vyhledávat lze i v sekcích: nejnovější zprávy, nejčtenější za týden, nejčtenější za měsíc, nejkomentovanější.

Vyberete si obálku dle vlastního výběru a okamžitě si budete moci přečíst její shrnutí spolu s možnostmi stahování souboru, zvýrazněnými modrými tlačítky.

Lectulandia nabízí stahování digitálních knih ve dvou populárních formátech: PDF a EPUB. Oba lze číst nebo přehrávat na více zařízeních.

  PDF, je přenosný formát dokumentů, vytvořený společností Adobe, slouží ke spolehlivé prezentaci a výměně dokumentů, lze jej prohlížet na jakémkoli softwaru, hardwaru nebo operačním systému; lze je také snadno prohlížet pomocí bezplatného softwaru Acrobat Reader DC. EPUBÓ ePub, je volný formát (elektronická publikace), open source s možností změny velikosti pro čtení textů a obrázků, lze jej také zobrazit na jakémkoli softwaru, hardwaru nebo operačním systému.

Vyberete si formát, který preferujete a jaké máte čtecí zařízení a odtud budete přesměrováni na externí stránku. Počkejte několik sekund, než se stránka zcela načte, a vyberte modré tlačítko s nápisem STÁHNOUT TEĎ .

prázdný

A připraven! Již nyní máte přístup k více než 35 000 digitálních knih, které jsou uspořádány ve vašem mobilním telefonu, tabletu, notebooku nebo PC, abyste si mohli užívat čtení kdykoli a kdekoli chcete.

Jak číst e-knihu?

E-kniha je definována jako elektronický nebo digitální vývoj knihy. Můžeme k němu přistupovat ve formátu PDF nebo EPUB, jak je popsáno výše. Ale ke čtení nebo přehrávání existuje široká škála softwaru, včetně speciálních zařízení pro ně.

Zdroje eKnih jsou také rozmanité, můžeme je získat zdarma na stránkách jako Lectulandia, nebo je možná koupíte výhradně v knihkupectví nebo v internetovém obchodě. Pokud jste ve čtení velmi vytrvalí, mohou vám to dokonce dát v množství. Možnost si je stáhnout, uložit a užít si je s připojením k internetu nebo offline, protože je lze prohlížet online, stahovat ze serveru nebo synchronizovat z cloudu.

Zařízení pro čtení elektronických knih.

Čtení elektronických knih si můžete vychutnat na následujících zařízeních:

  Stolní počítač (PC) nebo notebook.To vyžaduje instalaci programů pro čtení nebo přehrávač elektronických knih, jako je Adobe Digital Editions (ADE), které dokážou dešifrovat formát PDF nebo ePub. Pro počítače Mac můžete získat software z různých obchodů, komunit a vydavatelů v App Store. Prostřednictvím prohlížeče (prohlížeče).Tomu říkáme online spotřeba. Když je pracovní nebo digitální kniha ve formátu HTML nebo ePub, lze je číst díky doplňkům, jako jsou: Readk.it nebo EPUBReader ve Firefoxu nebo rozšíření Readium nebo Magic Scroll v Chrome. Mobilní zařízení: tablety a chytré telefony.Možná je to v současnosti nejpoužívanější způsob čtení e-knihy na obrazovce. Mobilní zařízení díky své všestrannosti a přenosnosti značně usnadnila vášeň pro digitální čtení. Stejně jako u počítačů musí mít mobilní zařízení aplikaci, která umožňuje přehrávání nebo čtení e-knihy.

Dokonce i některá zařízení, jako jsou například, mají vestavěný piko projektor, který umožňuje promítání obrazovky na zeď.

V závislosti na operačním systému zařízení můžete použít:

 • iOS (iPad/iPhone/iPod Touch): Marvin, Bluefire Reader, MegaReader.
 • Android: Moon+ Reader, Prestigio, Manga Rock (komiks), PerfectViewer (komiks a obrázky).
 • Windows Phone: Nokia Lecture.
 • čtečky elektronických knih.Jsou to elektronická zařízení menších rozměrů a lehčí než tablet, váží 100 až 500 gramů a mají obrazovku s elektronickým inkoustem (e-ink), která emuluje papír a neunavuje oči, protože jim chybí podsvícení. Dodává se s integrovanou předdefinovanou aplikací pro čtení, která je obvykle již spojena s digitálním knihkupectvím. Mezi nejznámější elektronické čtečky jmenujme: Kindle, Kobo, Papyrus, bq, Nook, Tolino, Onyx Boox, Wolder nebo Sony Reader. Hybridy.Známá jsou tak zařízení, která sdílejí funkce mezi smartphony a eReadery. Mezi nejznámější hybridy máme: Yotaphone a InkPhone. Herní konzole a připojení k internetu, která zahrnuje programy pro čtení formátů digitálních knih, zejména pro děti, jako to udělalo Nintendo 3DS s programem Honto a iBooks StoryTime pro tvOS.
 • Soudě podle malého rozlišení obrazovky bude záležet na přijetí spotřebitelem nebo čtenářem. Obsah se jim však přizpůsobil. Aplikace, prohlížeče, automatizace kanceláří, knihy již byly vyvinuty; se specifickými formáty a verzemi pro chytré hodinky. Mezi nimi můžeme zmínit: Glose (iOS), který má z důvodu omezení obrazovky možnost zobrazovat text slovo po slovu.

Na straně digitálních knihkupectví má každé z nich přístupové programy k dílům svého obchodu podle jednotlivých typů technologií mimo jejich tablety a/nebo elektronické čtečky, za které musíte zaplatit:

 • Kindle Store: PC a Mac, iOS, Android, Windows Phone, dispozitivní Samsung.
 • Aplikace iBooks na mobilních zařízeních a iTunes Store na počítači.
 • Knihy Google Play, ke stažení do počítačů, již standardně na Androidu, i když existuje i aplikace na iTunes.
 • Kobo: Kobo Desktop, Android, Blackberry, iOS.

Ve většině těchto programů mají e-knihy čtené nahlas. Inovace zašly tak daleko, že i pro ty, kdo čtou knihy tištěné na papíře, byla vytvořena zařízení jako čočky nebo prsteny s fotoaparáty, které rozpoznávají rukopis a čtou tištěná díla za uživatele.

Již existuje mnoho webových stránek, které nabízejí knihy online nebo v HTML, aniž by bylo nutné dokument stahovat. Stejně jako Lectulandia vám však žádná nemůže nabídnout jednoduchost bezplatného stažení ani rozmanitost titulů a autorů sestavených v tomto přehledu.

4,5/5 – (4 hlasy)