LEGO škádlí velkou reklamu a my netušíme, co to je


LEGO

Každou chvíli LEGO oznamuje něco tak velkého a vytváří nové rekordy, jako je nejvyšší sada Marvel všech dob nebo většina kusů v jedné sadě...dvakrát. Ale teď se LEGO chystá něco opravdu velkého a... no, upřímně řečeno ne. Víš co to je? . Ale upoutávka nás nutí přemýšlet.

Předchozí oznámení k nám přichází prostřednictvím tweetu a neprozrazuje téměř nic. Klikněte na video v tweetu a uvidíte černobílý obrys kostky LEGO s velmi barevnými cvočky. Obrysy se rozsvítí a vyblednou a samotné cvočky podléhají různým speciálním efektům.

co to může znamenat? Upřímně, nevíme to jistě. Mohlo by jít o pokračování LEGO VIDIYO, což se zdá nepravděpodobné. Mohla by to být nová sada kontejnerů ve spolupráci s IKEA. Ale žádná z těchto myšlenek se nezdá být hodná slov „velké oznámení“.

LEGO Disney hrad se svítícími sekcemi.

Josh Hendrickson

Pokud chcete hádat dort na obloze, možná jsou to nové LEGO sady s LED osvětlením. můžete si to koupit aftermarket kit právě teď, abyste rozsvítili své stávající LEGO sady, ale jsou drahé a vyžadují spoustu práce. Většinou se jedná o částečnou demontáž sestavy a montáž s vestavěnými LED cihlami na míru. Nicméně vypadají opravdu skvěle, pokud se na to dáte (viz výše uvedený autorův LEGO Disney Castle).

Nebo možná LEGO expanduje do chytrého nábytku a domácností a brzy uvidíme chytrá světla ve tvaru LEGO. Bohužel se to opravdu nedozvíme, dokud vám to LEGO neřekne 26. června. To přinejmenším vylučuje a mistři lega oznámení, protože druhá sezóna začíná 1. června. Ale až nám LEGO řekne více, dáme vám vědět.

Co myslíš?