Alternativy k nejlepšímu torrentu ke stažení filmů a torrentů


Je to stále častější blokování stránek, které tyto služby poskytují, a také proxy přístup; tentokrát se dotkl Nejlepší torrent ✅ .

Na druhou stranu stále roste počet uživatelů, kteří se na tyto portály každý den připojují; a je to, že ti, kteří si raději užívají zábava v pohodlí domova nemají při hledání velké potíže alternativy ke stažení vašich filmů , série, premiéry a oblíbený obsah.

Takový je případ Nejlepší torrent , jehož masivní blokáda ve Španělsku která ovlivnila hlavní doménu i několik jejích proxy přístupu, vygeneroval v uživatelích vyhledávání alternativy k přístupu přes sítě VPN nebo přímo, uchýlili se k jiným torrent stránky Co alternativní před ním nejlepší zámek torrentu .Otázka legálnosti stránek torrent stahování je nadále kontroverzní. Ačkoli mnozí tvrdí, že portály nesdílejí obsah, ale vytvářejí pro uživatele metodu, jak tak učinit, a že na druhé straně existuje obsah, který lze zákonně sdílet ; kritici spojují tyto stránky s nelegální praktiky že ovlivnit autorská práva .

Je jich mnoho alternativy ke stažení torrentů které nám mohou pomoci nahradit nedávný pokles Nejlepší torrent a jsou podrobně popsány níže. Některé až na hranici nezákonnosti a jiné, kde sdílený obsah neporušuje žádné platné právní předpisy.

  KickAss Torrenty (kickass.best)

I když v poslední době utrpělo řádění blokování některých vašich domén ; k jejím službám lze stále přistupovat prostřednictvím různých proxy . Východní portál pro vyhledávání torrentů ukazuje a Rozhraní v angličtině, ale jednoduché a snadno použitelné.

Mít Katalog co zahrnuje filmy, seriály, hry, knihy, hudba, softwarové aplikace ; stejně jako nejnovější zprávy ze světa zábavy dostupné v ověřené torrenty . Má také přímý přístup do uživatelské komunity Torrenty KickAss , FAQ a Blog.

  Popcorn Time (popcorntime.sh)

Na rozdíl od jiných portálů Čas na popcorn je to aplikace, která je nainstalována na vašem počítači nebo jakémkoli mobilním zařízení; dostupné pro Windows, Mac, Linux a aplikace pro telefony se systémem Android . Nejenže umožňuje stahovat a přehrávat torrent soubory ; ale umožňuje dělat streamování v reálném čase .

Jeho rozhraní v angličtině zpřístupňuje a velký katalog obsahu ve Full HD kvalitě ; s Španělské titulky a další jazyky; Nemá také žádná omezení týkající se počtu stažení nebo zobrazení. Představuje a pevná platforma , velmi podobný tomu HBO nebo Netflix.

  TorrentDownloads.me

S příjemným a jednoduchým rozhraním Torrent ke stažení zpřístupňuje svůj dokonale uspořádaný katalog, kterému odpovídají tituly Torrenty televizních seriálů, filmů, hudby, her, softwaru, anime, knih a další obsah.

Vzorek podrobné informace o obsahu , které jsou seřazeny umístěním v první instanci nejnovější v každé kategorii . Velká část obsahu je k dispozici resp titulky ve španělštině a pro další jazyky.

Pokud je použití těchto portály nějak ovlivňuje váš smysl pro morálku ; Můžete se odhlásit z používání stránek Zcela legální torrenty ; jejichž stránky nabízejí obsah ne autorské právo nebo se svolením uděleným autory, vypršela platnost nebo obsah, na který se nevztahují autorská práva jakéhokoli druhu; aniž byste zanedbávali své užitečnost a kvalitu .

Proto zde uvádíme několik alternativ Nejlepší torrent které zaručí, že neporušíte zákon.

  Internetový archiv (Archive.org)

Pokud mluvíme o plně legální soubory , mluvíme o Internetový archiv ; jeden z lepší alternativy který má a obrovské úložiště souborů, které zahrnují videa, knihy, staré filmy a mnoho starého obsahu katalogizovaného jako abandonware nebo opuštěný software.

Obsah, většinou hudba a hry vinobraní jsou obecně lehké a snadno se stahují. Co alternativa k Nejlepší torrenty , také má filmy, seriály a ostatní mediální zdroje tak zcela zdarma a legálně .

  PublicDomainTorrents.info

S rozhraním, které velmi odpovídá jejímu obsahu, se tato stránka vyznačuje dostupností staré filmové archivy ; proto jsme si při přístupu mohli představit, že jsme se vrátili o 30 let zpět v čase.

Jeho obsah je v podstatě tvořen filmy s licencí pro veřejné použití , nekomerční a staré pásky . Ano, dobře, jsou zdarma jde spíše o jejich příspěvek k jejich zachování než na novou zábavní funkci.

  LegitTorrents.info

Pokud jde o legální alternativy pro Nejlepší torrent ; našli jsme Legální torrenty , což je stránka torrent stahování s širokou škálou obsahu v podobě videí, her pro MS DOS, Linuxu, aplikací, hudby a prostě všeho, na co si vzpomenete.

Jeho obsah z hlediska filmů není tak rozsáhlý, jak by si někdo přál; má však zajímavé možnosti z hlediska aplikace pro platformy Windows, Mac a Linux .

  BitTorrent Now (now.bt.co)

Další alternativa k Nejlepší torrent která odešla z oběhu BitTorrent nyní , kterou prezentuje prostřednictvím a atraktivní rozhraní váš katalog souborů legální video a hudební obsah , který si můžeme stáhnout pomocí P2P protokol .

uvést do oběhu obsah od méně známých umělců , a její platforma kromě toho, že jim umožňuje propagovat jejich práci, řídí spolupráci, kterou jsou ochotni jim půjčit, aby mohli svou práci dál šířit.

konečná analýza

The P2P výměnný protokol , umožňuje uživatelům vyměňovat velké objemy informací , a to prostřednictvím mnohem snazšího přenosu než celý balík jako takový. Je výměnná technologie umožnilo zpřístupnit obrovské množství zdrojů a obsahu milionům lidí.

The portály pro stahování torrentů, navzdory neustálé blokády kterým podléhají zákonná ustanovení , určitě nabídněte a komunální služby pro mnohé a ekonomické ztráty pro ostatní ; jako ve všem však vždy bude záležet na skle, kterým se díváte.

v době získat obsah které jsou nejvíce zajímavé, zda filmy, seriály, hudba, dokumenty, hry, programy a více; na webu jsou stovky možností. Pro uživatele Nejlepší torrent a dalších portálech, vyhledávání nejlepší alternativa může to být úkol, který musí provádět s určitou pravidelností a bude záviset na potřebách každého uživatele.

V tomto smyslu je příspěvek odkazován na základě této potřeby; což umožňuje generovat tvrzení, jako jsou následující:

  PopCorn Times;váš systém streamování v reálném čase odlišuje od ostatních webů. Torrenty KickAss; Synonymum jednoduchost a účinnost , se zaměřuje jednoduše na nalezení toho, co hledáte. Internetový archiv; nejúplnější katalog obsahu legálního přístupu.

Nezáleží alternativa být vybrán pro nahradit Best Torrent péče bude vždy důležitá bezpečnost dat a ochrana zařízení ; Proto je téměř zásadní používání sítí VPN , již na mnoha portálech mají odkaz na a doporučená služba VPN . Taky, spolehlivý a účinný antivirus bude vždy nutné, když vyhledáváme, stahujeme a vyměňujeme soubory na webu .

5/5 – (3 hlasy)