Nejnovější LEGO sada promění „Hvězdnou noc“ ve 3D cihlové umění


LEGO

Jeden z nejpůsobivějších kandidátů LEGO Ideas nyní ožívá. LEGO navrhl Truman Cheng Hvězdná noc Hra promění klasický Van Goghův obraz na 3D cihlové umělecké dílo. kdyby sis myslel Hvězdná noc bylo to trippy, počkejte, až to uvidíte do hloubky!

lego Hvězdná noc Sada měří 12 palců na výšku, 15 palců na šířku a 5 palců do hloubky. Je vyroben z 2 316 cihel, včetně několika malovaných cihel, které napodobují vzhled tahů štětcem. Sada navíc obsahuje roztomilou minifigurku Van Gogha a malou Hvězdná noc plátno!Detail minifigurky Van Gogha, která se dodává se sadou LEGO Starry Night.

LEGO

Co mě na tom opravdu dojímá Hvězdná noc Celkově je tu kromě působivé barevnosti detail domů a stromů. Vyčnívají ze spodní části tohoto „malby“ a dodávají silnější pocit hloubky než originál Hvězdná noc záměrně chybí.

Měl bych zdůraznit, že LEGO spolupracovalo s MOMA (ústředí Hvězdná noc ) pro upřesnění této sady. Dodává se také s hardwarem k zavěšení na zeď, i když může sedět na polici nebo na stole, pokud to chcete.

LEGO Hvězdná noc hra stojí 170 $ a začne se prodávat 1. června (spolu s hrou Optimus Prime). Pokud jste členem LEGO VIP, můžete si jej zakoupit 25. května.

5/5 – (1 hlas)