Nová funkce prohlížeče Google Chrome automaticky seskupí vaše karty


Skupiny karet v Chromu

Minulý týden se funkce skupin karet v prohlížeči Google Chrome konečně začala zpřístupňovat všem uživatelům a vypadá to, že Google již začal pracovat na další verzi skupin karet.

Skupiny karet, které byly oznámeny na začátku tohoto roku, jsou navrženy tak, aby vám ušetřily spoustu času, pokud máte současně otevřené desítky karet.Funkce skupin karet umožňuje shromažďovat související karty a seskupit tyto karty do skupiny. Tyto skupiny, ke kterým lze přistupovat z kontextové nabídky, jsou uspořádány podle názvu, barvy a štítku.

skupiny

V současné době musíte ručně vytvořit skupinu a přetáhnout otevřené karty na pruh skupiny, abyste je umístili do stejné skupiny. Můžete klepnout na skupinu a nastavit vlastní název a vybrat si z osmi barev, které se aplikují na lištu karet.

S příští aktualizací Google plánuje automaticky vytvořit skupinu karet, pokud otevřete více karet se stejnou doménou. Pokud například otevřete 10 stránek Wikipedie, Chrome může automaticky vytvořit skupinu karet se všemi vašimi kartami Wikipedie.

To by mohlo udržet váš prohlížeč uspořádaný a ušetřit čas při hledání stránek Wikipedie.

Tato funkce je aktuálně dostupná pod značkou s názvem „Automaticky vytvářet skupiny karet“ v Chrome Canary 87.0.4266.0, ale v současné době nefunguje.

přes Techdows

Co myslíš?