Nyní můžete sdílet předplatné a nákupy v aplikaci prostřednictvím iCloud Family Sharing


iPhone 12 Mini s otevřenou kartou Rodinné sdílení

Cameron Summerson

Víš co je hloupé? Zaplaťte vícekrát za předplacenou službu, aby ji mohl používat každý ve vaší rodině. Dobrou zprávou je, že tyto dny se díky novinkám od Applu chýlí ke konci. Sdílení na iCloudu pro nákupy v aplikaci a automatické obnovování předplatného. Nyní můžete znovu a znovu sdílet odpad, za který platíte, se zbytkem své rodiny.

Vývojáři budou muset tuto funkci povolit, protože je ve výchozím nastavení zakázána. Někteří se však mohou rozhodnout své předplatné nesdílet v závislosti na tom, jak aplikace funguje. Například vývojáři aplikací, kteří používají IAP pro data o počasí, se mohou rozhodnout tuto funkci nepovolit, protože služby počasí na straně vývojáře mohou být drahé. Sdílené předplatné nebo nákup v aplikaci by proto mohly aplikaci dostat na místo, kde již není zisková. Také nákupy zásob nelze ze zřejmých důvodů sdílet.jablka vývojářský portál On říká:

Rodinné sdílení nabízí pohodlné a zjednodušené uživatelské prostředí a může vám pomoci přilákat odběratele, podpořit placené členství, zvýšit zapojení uživatelů a zlepšit udržení. Přehledy prodejů a trendů budou brzy aktualizovány, aby vám pomohly pochopit, jak si rodinná členství vedou.

Jednou z prvních aplikací, která tuto funkci umožňuje, je aplikace pro psaní. Ulises . Dnes ráno jsem obdržel oznámení z App Store, že moje měsíční předplatné lze nyní sdílet se zbytkem mé rodiny.

Zatím je to jediná aplikace, kterou jsme viděli a která má tuto funkci povolenou, ale jsem si jistý, že časem přibudou další. Vývojáři budou muset zvážit, zda si to mohou dovolit nebo ne.

písmo: jablko přes Já víc

Co myslíš?