Banco Bicentenario Online aktualizuje své webové stránky (www.bicentenariobu.com.ve)


S rozvojem technologií se banka vyvinula do digitálního věku. V dnešní době lze několik procesů provést z pohodlí domova.

⚠️ Předchozí stránka bicentenariobu.com přestala fungovat. Chcete-li se dostat do online banky, musíte to udělat prostřednictvím www.bicentenariobu.com.ve

Pokud chcete zkontrolovat svůj zůstatek, provést nějaký převod na své karty nebo účty, můžete to udělat pomocí Banka dvoustého výročí online . Dále podrobně vysvětlíme každou z funkcí, které máte elektronicky.Lidová banka dvoustého výročí

Banco Bicentenario nabízí různé alternativy kontrolovat vše, co souvisí s vaším účtem a provádět platby. Dále budou podrobně popsány způsoby přístupu k této službě.

Jak zkontrolovat zůstatek online a další operace

Jednou z funkcí, kterou budete nejvíce využívat, je ta, která vám to umožní znát zůstatek na účtu . K těmto informacím můžete přistupovat prostřednictvím různých kanálů.

Zkontrolujte můj zůstatek z webového prohlížeče

Ať už používáte webovou verzi svého mobilu nebo PC, kroky, které je třeba dodržovat, jsou jednoduché díky rozhraní nového online bankovnictví Banco Bicentenario. Je důležité si uvědomit, že pro přístup k této službě musíte být registrováni na platformě .

Chcete-li zkontrolovat svůj zůstatek online, musíte provést následující:


 • Přihlásit se do: www.bicentenariobu.com.ve .
 • Poté kliknete na záložku, která říká Banka dvoustého výročí online/Lidé .
 • Napište své jméno a heslo a klikněte na tlačítko dostat se do .
 • Na nové kartě, která se otevře, uvidíte svůj zůstatek, různé účty a částka v Bs nebo Petros .

Tímto jednoduchým způsobem budete moci vědět, kolik peněz máte na svém účtu.

Zkontrolujte můj zůstatek z aplikace Banco Bicentenario

Banco Bicentenario má vynikající aplikaci pro zařízení Android . S ním můžete provádět různé bankovní operace z pohodlí svého mobilu.

Abyste mohli aplikaci používat, musíte mít zařízení se systémem Android 4.2 nebo vyšším. Pokud si chcete aplikaci stáhnout a používat, postupujte takto:

 • Přejděte do obchodu s aplikacemi, například: Google Play .
 • Napište do vyhledávače Vaše mobilní platba Banco Bicentenario a stiskněte stáhnout.
 • Po automatickém dokončení instalace musíte napsat své uživatelské jméno a heslo spárovat vaše zařízení.
 • V sekci Vydané platby Y Platba přijata Můžete kontrolovat všechny své pohyby a vidět svou rovnováhu.

Poznámka : Aplikace funguje na mobilních zařízeních i tabletech.

Vaše mobilní platba

Další možností, kterou nabízí online bankovnictví, je funkce moci provádět platby z mobilu . Po stažení aplikace stačí udělat následující:

 • Vložte svoje uživatele a heslo z Banco Bicentenario online.
 • Klikněte na možnost platba objednávky .
 • Vyberte cílovou banku.
 • Zadejte přidružené telefonní číslo na který budete platit.
 • Napište své číslo ID nebo ID .
 • Napsat množství v Bolivarech .
 • Zadejte platební koncept, který chcete uložit do svých záznamů, a je to, peníze budou odeslány.

Je důležité, abyste si pamatovali, že osoba, které budete mobilní platbu provádět, V této službě musíte být registrováni ve vaší bance . Mobilní platby můžete posílat do kterékoli banky. Jednou z nejdůležitějších výhod je to nebudou platit žádná časová omezení aby byla platba účinná.

Tento typ plateb můžete také přijímat, stačí zadat své telefonní číslo a identifikační číslo. Už si nebudete muset pamatovat 20 číslic svého bankovního účtu. Neexistuje rychlejší a jednodušší způsob, jak provést platbu .

Kontaktní údaje Banco Bicentenario

Pokud máte konkrétní dotaz k určité službě nebo chcete uplatnit reklamaci, nemusíte chodit osobně na úřady . Existují různé způsoby, jak objasnit své pochybnosti a promluvit si s operátorem banky. Dále budou podrobně popsány:

Prostřednictvím telefonního hovoru

Prostřednictvím telefonního hovoru si můžete ujasnit všechny své pochybnosti a požadavky. Banco Bicentenario má k dispozici své Call centrum (CAT) a jeho Automatizovaný systém odezvy .

Tyto systémy jsou v provozu 365 dní v roce. Zde se můžete poradit s teleoperátorem o službách, ke kterým jste přidruženi, o nevyřízených převodech nebo uplatnit nárok na nepříjemnosti. Existují alespoň 3 způsoby, jak komunikovat s Banco Bicentenario .

  0-500-6272421O ( 0-800-22622-00 ) a poté stiskněte možnost dva .
 • Pokud to chcete udělat z mobilu: *627242 .

Chcete-li volat z jiné země, nezapomeňte vždy vytočit předvolbu Venezuely (+58). Kontaktní čísla kanceláří v Caracasu jsou následující:

  (+58)-(212)-958-59-90. (+58)-(212)-956-62-22.

Prostřednictvím vašich sociálních sítí

Banco Bicentenario má své sociální sítě, které se používají jako virtuální kanceláře . Jejich prostřednictvím budete moci průběžně informovat o všem, co aktualizuje online platformu. Tímto způsobem však můžete operátorům zasílat i své pochybnosti a dotazy. Jejich sociální sítě jsou:

Poznámka : Navštěvují stejné hodiny jako jejich osobní kanceláře, od 8:00 do 16:00 .

Často kladené otázky o Banco Bicentenario

Udělali jsme kompilaci nejvíce kladené otázky od uživatelů Bicentennial Bank.

Jak dlouho trvá, než se převod z různých bank stane účinným?

Vše bude záviset na frontě čekajících převodů a dni, kdy je provedete. Jako obvykle, Vyúčtování obvykle trvá 1 bankovní pracovní den . Pro představu, pokud to uděláte v pátek odpoledne, bude to účinné v pondělí po 14:00.

Jak se mohu zaregistrovat do internetového bankovnictví?

Registrace je velmi jednoduchá, stačí Musíte mít po ruce všechny produkty spojené s vaším účtem Banco Bicentenario a mobilní telefon spojený s účtem. Můžete jít na jejich oficiální stránku www.bicentenariobu.com.ve .

Když kliknete na tlačítko registrace, musíte napsat číslo účtu, jeho typ, IČO, telefonní číslo a email. Kroky jsou velmi intuitivní a snadno pochopitelné .

Jak odblokuji svého uživatele v Bicentennial Online Banking?

Někteří uživatelé mají problémy s přístupem ke svému online bankovnímu účtu a může k tomu dojít v důsledku určitých faktorů. Jedním z nejčastějších je to platforma se aktualizuje . Pokud vstupujete z aplikace, ujistěte se, že máte k dispozici nejnovější verzi.

Pokud přistupujete z prohlížeče a ten vám neumožňuje vstoupit, může to být proto musíte změnit heslo . Jak je nakonfigurováno, měli byste své heslo pravidelně aktualizovat. Dokud to neuděláte, nebudete moci vstoupit.

⚠️ Pozor: Od 30. dubna 2021 byl starý web bicentenariobu.com nahrazen www.bicentenariobu.com.ve .

Pokud zaškrtnete tyto kroky, stále nemůžete vstoupit, poté klikněte na možnost Zapomněl jsem své heslo a postupujte podle pokynů k obnovení účtu. Stejně jako když jste se poprvé zaregistrovali, měli byste mít všechny své produkty dvoustého výročí po ruce a své bezpečnostní odpovědi.

Co mám dělat, když chci mít potvrzení o fyzickém převodu?

Pokud si chcete vést fyzický záznam o své bankovní činnosti, můžete tak učinit bez problémů. Po dokončení převodu můžete vytisknout účtenku .

Pokud si jej však na konci své operace nevytisknete, nebudete to moci udělat později kvůli aktualizacím platformy. Praktický způsob, jak jej získat, je pořízení snímku obrazovky převodního kódu. Poté jej vytisknete a založíte.

Co mám dělat, když na svém účtu zjistím podezřelou aktivitu?

Neváhejte zavolat do banky a zablokovat služby, které jsou vystaveny . Hackeři se někdy mohou dostat k vašemu klíči a heslu online bankovnictví. Pokud si všimnete, že jsou z vašeho účtu prováděny platby bez vašeho svolení, okamžitě zavolejte a zablokujte přístup.

Můžete znovu využívat všechny své služby, vyměnit si debetní kartu, aktualizovat bezpečnostní otázky a provádět různé kontroly identity s bankou.

Je možné, aby si banka vyžádala mé údaje e-mailem?

Toto je jedna z nejběžnějších forem podvodu. Banka za žádných okolností nebude elektronicky požadovat vaše uživatelské jméno a heslo pro internetové bankovnictví. Nikdy se vás nebude ptát na číslo vaší kreditní karty nebo heslo k vaší debetní kartě .

Když obdržíte takový e-mail, neváhejte to nahlásit Bance .

1,2/5 – (235 hlasů)