Opravit chybějící api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll DLL v systému Windows


Chybí DLL

Pokud se pokusíte spustit program a zobrazí se chyba, že v počítači chybí knihovna theapi-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll DLL, můžete pomocí tohoto průvodce obnovit chybějící knihovnu DLL, aby program zase pracovat.

Při vytváření programů se propojují s dynamickými knihovnami (DLL), které obsahují kód, který program potřebuje ke správnému fungování. Pokud požadovaná knihovna DLL chybí, systém Windows zobrazí upozornění s názvem chybějící knihovny DLL, abyste se mohli pokusit problém vyřešit.Pokud spustíte program a zobrazí se následující chyba o chybějícím programu Visual C++ 2015 Redistributable, musíte nainstalovat balíček Visual C++ 2015 Redistributable podle pokynů níže.

Program nelze spustit, protože ve vašem počítači chybí api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll. Chcete-li tento problém vyřešit, zkuste program přeinstalovat

Chcete-li opravit chybějící chybu api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll v systému Windows, postupujte takto:

 1. Přejděte na stránku Microsoft Visual C++ 2015 Redistributable a klikněte na tlačítko Stáhnout .
 2. Budete přesměrováni na stránku, kde budete požádáni, abyste vybrali, zda chcete stáhnout 32bitovou nebo 64bitovou verzi systému Windows. Vyberte verzi, kterou potřebujete, a klikněte na tlačítko Následující . Pokud si nejste jisti, kterou verzi potřebujete, můžete pomocí tohoto návodu určit, co potřebujete.
 3. Soubor se nyní stáhne do vašeho počítače. Po stažení dvakrát klikněte na stažený soubor vc_redist.x64.exe .
 4. Zobrazí se obrazovka Microsoft Visual C++-2015 Redistribution a budete požádáni o přijetí licenčních podmínek. Zaškrtněte políčko „Souhlasím“ a klikněte na tlačítko Nainstalujte .
  Microsoft Visual C++-2015 Redistribuovatelný Microsoft Visual C++-2015 Redistribuovatelný
 5. Pokud vás systém Windows požádá, abyste programu umožnili provádět změny nebo pokračovat, klepněte na tlačítko Ano Ó Dovolit .
 6. Po dokončení program zobrazí zprávu o úspěšné instalaci.
  Redistribuovatelné nainstalované Redistribuovatelné nainstalované
 7. Nyní můžete instalační program zavřít.

Pokud jste již měli nainstalovanou knihovnu DLL a stále se zobrazuje jako chybějící, můžete si stáhnout starý Redistributable, ale tentokrát proveďte opravu.

provést opravu

Nyní můžete zkusit spustit program, který dříve hlásil chybu, a měl by znovu fungovat.

4,7/5 – (3 hlasy)