Opravit chybějící chybu DLL VCRUNTIME140.dll v systému Windows


Chybí DLL

Pokud spustíte program a zobrazí se chyba, že systém Windows nemůže najít DLL pro vcruntime140.dll nebo chybí, můžete pomocí tohoto kurzu obnovit chybějící knihovnu DLL, aby program znovu fungoval.

Když je program vytvořen, propojí se s dynamickými knihovnami (DLL), které obsahují kód, který program potřebuje. Pokud požadovaná knihovna DLL chybí, systém Windows zobrazí upozornění s názvem chybějící knihovny DLL, takže se můžete pokusit chybějící knihovnu DLL obnovit nebo nainstalovat.Pokud spustíte program a zobrazí se následující chyba o chybějícím souboru vcruntime140.dll, musíte nainstalovat balíček Visual C++ 2015 Redistributable Package podle následujících kroků.

Program nelze spustit, protože v počítači chybí soubor 140.dll. Chcete-li tento problém vyřešit, zkuste program přeinstalovat.

Chcete-li opravit chybějící chybu vcruntime140.dll v systému Windows, postupujte takto:

 1. Přejděte na stránku Microsoft Visual C++ 2015 Redistributable a klikněte na tlačítko Stáhnout .
 2. Budete přesměrováni na stránku, kde budete požádáni, abyste vybrali, zda chcete stáhnout 32bitovou nebo 64bitovou verzi systému Windows. Vyberte verzi, kterou potřebujete, a klikněte na tlačítko Následující . Pokud si nejste jisti, kterou verzi potřebujete, můžete pomocí tohoto návodu určit, co potřebujete.
 3. Soubor se nyní stáhne do vašeho počítače. Po stažení dvakrát klikněte na stažený soubor vc_redist.x64.exe .
 4. Zobrazí se obrazovka Microsoft Visual C++-2015 Redistribution a budete požádáni o přijetí licenčních podmínek. Zaškrtněte políčko „Souhlasím“ a klikněte na tlačítko Nainstalujte .
  Microsoft Visual C++-2015 Redistribuovatelný Microsoft Visual C++-2015 Redistribuovatelný
 5. Pokud vás systém Windows požádá, abyste programu umožnili provádět změny nebo pokračovat, klepněte na tlačítko Ano Ó Dovolit .
 6. Po dokončení program zobrazí zprávu o úspěšné instalaci.
  Redistribuovatelné nainstalované
 7. Nyní můžete zavřít instalační program.

Pokud jste již měli nainstalovanou knihovnu DLL a stále se zobrazuje jako chybějící, můžete si stáhnout starý Redistributable, ale tentokrát proveďte opravu.

Proveďte opravu provést opravu

Nyní můžete zkusit spustit program, který dříve hlásil chybu vcruntime140.dll chybějící a měl by znovu fungovat.

Co myslíš?