Chyť si cihly: LEGO CON se blíží – recenze geeků


LEGO

V dnešní době existují konvence téměř pro všechno a nyní budou jedna i pro LEGO. To je pravda, každý má oblíbenou cihlovou stavební firmu. právě oznámil první plně virtuální LEGO CON, plánovaný na 26. června.

Online zážitek je pro fanoušky LEGO z celého světa perfektní způsob, jak se ponořit hlouběji mimořádný svět lega . Konference bude zahrnovat 90 minut živé zábavy, světovou premiéru odhalení, rozhovory s váženými staviteli, přístup do zákulisí a dokonce zcela nové pokusy o dosud nezažitou stavbu.''>

LEGO CON k vám přijde živě z LEGO House v Billundu v Dánsku (sídlo společnosti). Během show budete také moci hodnotit budovy, sdílet své kreativní stavby a spojit se s ostatními fanoušky LEGO. LEGO slibuje, že událost bude nabitá akcí, ale zatím nesdělila konkrétní plán.

Konference je bezplatná a otevřená fanouškům LEGO všech věkových kategorií. Živý přenos události bude k dispozici na webových stránkách LEGO (pro uživatele stolních počítačů a mobilních zařízení) 26. června v 17:00 v Londýně, ve 12:00 v New Yorku a v 9:00 v Los Angeles. Bude také k dispozici ke zhlédnutí kdykoli později na webu LEGO jako video na vyžádání.

písmo: LEGO

Co myslíš?