Proč byste měli na svém telefonu Samsung Galaxy používat „Good Lock“.


mokjc

Existuje mnoho způsobů, jak přizpůsobit telefony Android, ale zařízení Samsung Galaxy mají více nástrojů, o kterých možná nevíte. „Good Lock“ je sada aplikací, která umožňuje hluboké přizpůsobení. Ukážeme vám, proč byste jej měli používat.

Co je Samsung GoodLock?

Pěkné logo visacího zámku.Začněme od základů: co přesně je ‚Good Lock‘? Na rozdíl od toho, co byste si mohli myslet z názvu, nejde jen o zamykací obrazovku nebo zabezpečení. Good Lock obsahuje řadu „modulů“, které vám umožňují přizpůsobit a upravit různé části operačního systému.

Sada Good Lock obsahuje 14 různých modulů. Zahrnují možnost přizpůsobit si zamykací obrazovku, upozornění, hodiny, obrazovku multitaskingu, navigační lištu, zvuk a další.

Každý z těchto modulů funguje jako samostatná „aplikace“. Například modul zamykací obrazovky se nazývá 'LockStar', modul upozornění je 'NotiStar' atd. Není nutné používat všechny tyto moduly, stačí si vybrat části operačního systému, které chcete upravit . Je to jako vlastní ROM na vyžádání.

PŘÍBUZNÝ: Jak přizpůsobit zkratky na obrazovce zámku Samsung Galaxy

Jak stáhnout a nainstalovat Samsung Good Lock

Good Lock není k dispozici ke stažení prostřednictvím obchodu Google Play, jak se očekávalo. Místo toho jej Samsung nabízí prostřednictvím vlastního obchodu Galaxy Store, který je nainstalován na všech chytrých telefonech Galaxy.

Nejprve na svém zařízení vyhledejte obchod Galaxy Store a vyhledejte „Good Lock“.

Najděte Good Lock v Galaxy Store.

Pokračujte klepnutím na tlačítko „Instalovat“ a po dokončení otevřete aplikaci.

Kohoutek

Zde uvidíte všechny moduly, které můžete použít. Jsou rozděleny do dvou záložek: „Jednotka“ a „Rodina“.

Dobré zámkové moduly.

Vyberte modul a budete přesměrováni do obchodu Galaxy Store, kde jej nainstalujete.

Nainstalujte modul.

Po instalaci modulu jej lze používat v aplikaci Good Lock.

Pomocí modulu Clockface.

Top 5 funkcí Samsung Good Lock

Tady je Hodně vystačí s Good Lockem; ze začátku se to může zdát trochu zastrašující. Začneme pěti věcmi, které bychom měli vyzkoušet, než se ponoříme hlouběji.

zábavní park

zábavní park

'Theme Park' byl trochu jako tematický engine 'Material You' společnosti Google, než byl cool. Zpočátku vám to umožnilo vytvořit vlastní motiv na základě vaší tapety. Nyní můžete ručně změnit všechny barvy sami.

Stále spustí barevnou paletu založenou na pozadí, ale poté můžete upravit zvýrazňující barvy podle svých představ. Můžete vytvořit celý motiv nebo přizpůsobit jednotlivé prvky, jako je panel Rychlé nastavení, ikony a posuvník hlasitosti.

Ovládání jednou rukou +

Ovládání jednou rukou +

Velké telefony může být obtížné ovládat jednou rukou a Samsung má na velkých telefonech svůj slušný podíl. Nezaměňujte s režimem pro jednu ruku, tento modul usnadňuje používání navigačních tlačítek jednou rukou.

„Ovládání jednou rukou +“ vám umožňuje umístit tlačítka Domů, Zpět, Poslední a další po stranách obrazovky. Místo nešikovného sahání na spodní část obrazovky můžete provést jednoduché gesto přejetím prstem.

PŘÍBUZNÝ: Jak používat režim jedné ruky na Androidu

Home Up: Skladový manažer

sdílet menu

'Home Up' je modul, který dokáže přizpůsobit různé oblasti telefonu, ale ten, který považuji za nejužitečnější, je Share Manager. Vestavěná nabídka sdílení v Androidu není skvělá a umožňuje vám ji trochu vyladit.

Můžete si vybrat, které aplikace se mají v nabídce sdílení zobrazit jako první, deaktivovat tlačítka „Sdílení nablízko“ a „Kopírovat adresu URL“ a deaktivovat zkratky kontaktů. Je skvělé mít trochu extra kontrolu nad nabídkou sdílení.

Domů Nahoru: Změna aktivity

obchodní změna

Multitaskingová obrazovka Androidu je dostatečně dobrá, ale mohla by být lepší. Moje druhá oblíbená část modulu Home Up je nastavení přepínače úloh. Obrazovku můžete udělat z multitaskingu přesně tak, jak chcete.

Task Changer vám nabízí pět různých rozložení, ze kterých si můžete vybrat. Můžete se držet standardního horizontálního seznamu karet nebo použít radikálně odlišný „tenký seznam“ názvů aplikací. Navíc můžete zjednodušit rozvržení pro velké obrazovky a zapnout nebo vypnout další prvky uživatelského rozhraní.

rutina +

Řekli jsme, že rutiny Bixby jsou tím nejlepším důvodem, proč se o Bixby zajímat. Good Lock přidává ještě více funkcí k již tak skvělým rutinám Bixby.

„Rutine +“ nabízí události založené na poloze, spouštěče spouštěné zkratkami widgetu, zkratkami pro skener otisků prstů a další skvělé věci. Pokud máte rádi automatizaci, existuje několik skvělých věcí, které můžete dělat s Rutiny +.


Toto je opravdu jen špička ledovce, pokud jde o Good Lock. Je škoda, že Samsung dal této sadě nástrojů tak zvláštní jméno, protože se ani zdaleka nepodobá tomu, co všechno umí. Pokud vám záleží na detailech fungování vašeho telefonu, Good Lock je užitečná aplikace.

PŘÍBUZNÝ: Měli byste používat Samsung Bixby, ale pouze pro rutiny

Co myslíš?