RojaDirecta: 8 alternativ, jak sledovat fotbal živě zdarma v roce 2022


Možnost přístupu mediální obsah přes streamovací služby výrazně změnil svět sportovního vysílání globálně.

Miliony uživatelů po celém světě využívají tuto službu, aby zůstali informováni momentka , z velké sportovní události , ještě více, pokud máte přístup k těmto zdrojům z volná forma .

The práva na živé vysílání z velké sportovní události , spravované televizním průmyslem, byly ohroženy výskytem přenosových portálů streamování , generování právních obvinění pro obvinění z pirátství o těchto portálech; jak se stalo Přímá červená .RojaDirecta a její právní problémy

Přímá červená je bezplatná streamovací platforma streamování z sportovní události ; se vyznačovaly širokou rozmanitostí sportovní která pokrývá, protože je Fotbal jedné z jeho nejoblíbenějších kategorií a do které zahrnují přenosy hlavní ligy v Evropě a Jižní Americe .

Katalogizováno mnoha jako nejlepší platforma z streamování vidět Fotbal a další sportovní akce, Rojadirecta.me obdržela dočasná preventivní opatření k odstranění odkazů a zastavení vysílání fotbalových zápasů.

The Pozor byla vydána v reakci na žalobu, kterou podal Mediapro , produkční a distribuční společnost audiovizuálních médií, která má přenosová práva na profesionální fotbalová liga (LFP) ze Španělska.

Tyto typy právních sporů nejsou pro správce webových stránek novinkou; který již v roce 2007 podal a soudní spory s Audiovizuální sport který byl vyřešen ve prospěch Přímá červená v roce 2009 s tím, že to naznačovalo rozhodnutí soudce webové stránky nehostují obsah a neumožňují nedostatečnou ochranu klíčových kódů pro sledování sportovních událostí

V roce 2011; on byl ten Ministerstvo spravedlnosti Spojených států amerických kteří zabavili domény .com a .org Přímá červená ; vygenerování přesměrování na varovnou zprávu. Přímá červená podává žalobu proti vláda Spojených států amerických , který bez vysvětlení od případu odstoupí a domény vrátí.

Pro rok 2015; A Přímá červená Musel argumentovat francouzsky, protože soudce z této země vynesl rozsudek, ve kterém byl nucen odstranit jakékoli spojení související s první a druhou divizí francouzského fotbalu. (liga 1 a liga 2) ; plus jedna pokutu 100 000 eur a zveřejnění prohlášení, které připustilo nezákonnost odkazů.

Ve Španělsku konflikt proti streamování od RojaDirecta pro fotbalové hry. Obviňují mediální kampaně, společnosti specializující se na ochranu obsahu a reformy práva Přímá červená .

Ačkoli RedDirecta.me je stále k dispozici; mnoho uživatelů již začalo hledat alternativy tváří v tvář tomu, co se zdá být a blížící se uzavření tohoto webu. Z tohoto důvodu od nynějška představujeme nejlepší možnosti, jak sledovat fotbal živě naprosto volný, uvolnit .

Alternativy k RojaDirecta ke sledování fotbalu online

I když obsah a přístup, který poskytuje Přímá červená je obtížné porovnat, uvádíme níže horní alternativy ke sledování fotbalu online zdarma živě bez střihů -li Přímá červená být zablokován rozhodně:

  BatmanStream.tv

Tento portál je zcela kompatibilní pro mobilní zařízení a tablety co umožňuje užít si fotbal a nejpopulárnější sporty, jako je hokej, fotbal, tenis, basketbal, motoristické sporty technika streamování kdykoliv kdekoliv.

Jeho atraktivní grafické rozhraní se snadno používá, BatmanStream.tv má více než dvacet kanály a umožňuje vám užívat si několik her současně; přístup a interakci se sociálními sítěmi a má přehrávač, který lze vložit do jiných webových stránek.

  LiveTV.sx

Živá TV Nabízí téměř všechny služby prostřednictvím svého rozhraní, které je dostupné ve dvanácti jazycích a je již mnohými oblíbené. Nabídky sportovní události hlavních lig a živé fotbalové soutěže ; stejně jako další významné sportovní události ve sportech, jako je basketbal, hokej, fotbal, tenis a další.

Nabízí také sekci populární videa , kde se shromažďuje výběr toho nejlepšího z nedávno ukončených sportovních akcí. Zpřístupňuje také zcela zdarma Tabulky výsledků, živé výsledky a nadcházející vysílání .

  PirlotvHD.online

Více než 20 kanálů zcela zdarma, PirlotvHD.online nabízí možnost přístupu k několika událostem v a simultánně a živě . Ačkoli se má za to, že fotbal je jeho hlavní kategorií , má také k dispozici sportovní akce pro basketbal, tenis, formuli 1, cyklistiku a všechny nejnovější světové sportovní události

Jeho rozhraní, jednoduché a intuitivní; ukazuje agendu dne seřazené podle vysílacího času ; vyžaduje pouze výběr hry, kterou si chcete užít, a je to. Jeho design, totálně citlivý přizpůsobí se různým mobilním zařízením a také není nutná registrace a reklamy téměř neexistují.

  SportCategory.Tv

Jednoduchá a intuitivní platforma, ve které je seznam dostupných akcí . S nejdůležitější funkcí zcela zdarma ; tento portál komplikace nepřipouští.

Během zápasů je to možné konfigurovat výběr jazyka pro komentáře. Kromě toho Fotbal Má kategorie hokej, basketbal, baseball, fotbal, box, motoristické sporty a další.

  intergoals.com

Specializace na fotbal nabízí nejúplnější agendu, ve které jsou všechny světové ligy nastat. Zahrnuje spojení na bezplatné streamování událostí a ti s placeným přístupem; v seznamu, který je neustále aktualizován.

Má to chatovací místnost, seznam posledních záznamů, vyhledávač a seznam odkazů na další portály Fotbal streamování Co RojaDirecta a PirloTV . Rozhraní intergoals.com splňuje to, co slibuje Všechny fotbalové zápasy zdarma a živě.

  SopCast.com

Skládá se z a aplikace dostupné pro Windows, Android, Mac a Linux ; rozhodně ne přesně a portál z streamování jako ty předchozí; ačkoli pod P2P protokol umožňuje uživatelům sdílet svůj televizní signál přes internet .

Je 100% bezpečná aplikace , To umožňuje vysílací kanály se sportovními událostmi a žijí nejdůležitější ligy v Evropě a Jižní Americe , zcela zdarma a perfektně funguje i na mobilních zařízeních a tabletech. Vyžaduje pouze stažení souboru z jeho domovské stránky a instalaci.

  Stream2watch

Stream2Watch.me Sledujte živé přenosy sportu a televize představuje čisté a intuitivní rozhraní, které zahrnuje seznam dostupných přenosů spolu s ikonou sportu, kterému odpovídá; fotbal, motorismus, hokej, basketbal atd kompletní katalog akcí všech sportů .

Východní portál účtu, kromě streamování sportovní , s částí živé televizní vysílání a živé televizní pořady přes kanály celého světa; mezi nimiž jsou velké sportovní řetězce jako např ESPN, Eurosports, FOX, Sky Sports a mnoho dalších.

  redcardvonline.com

Stejně jako to udělali bohatí a slavní chránit jejich existenci ve sci-fi pořadech by se to dalo říct Přímá červená naklonovala se v očekávání svého možného zániku. Od mamo stejných vývojářů, RedCardonline nabízí odkazy na fotbalové zápasy všech lig .

Jako zdroj právní ochranu , začlenit prohlášení, ve kterém vysvětlují zdroj odkazů a z absolutní odpovědnost uživatelů za jejich použití a distribuci ; ve snaze zbavit web budoucích soudních sporů.

konečná analýza

Ano, dobře RedDirecta.me je stále aktivní; nezdá se, že by legální obležení bylo velmi blízko k zániku; a alternativní možnosti služeb streamování že půjčky jsou již zaznamenány. Dokonce i před tím, co se zdá být jeho bezprostřední blokádou, jsou některé stránky propagovány jako nejlepší alternativa ke sledování fotbalu před rozloučením RojaDirecta

The Lepší varianta , jako vždy závisí na uživateli a dostupných zdrojích pro připojení k síti a užijte si svou sportovní vášeň z pohodlí vašeho domova.

Mezi silnější portály , které kombinují rozmanitost kanálů, široké pokrytí sportů, stabilní připojení a příjemné a intuitivní rozhraní ; můžeme jistě zmínit První místo A Živá TV jako jeden z nejúplnější stránky .

Jiné stránky, např BatmanStream.tv jsou příznivě profilovány díky stabilitu vašich přenosů a dostupnost přehrávače, který můžete vložit na jakoukoli webovou stránku.

činnost výměnu odkazů na těchto portálech a právní problémy, kterým čelí, nepochybně mají úctyhodný právní základ ; a nikdy se nehledá povzbuzovat uživatele k porušování zákonů ke škodě ostatních ; ale ve prospěch poskytování nástrojů k uspokojení potřeb zdravá rekreace pro milovníky fotbalu a dalších sportů .

3,7/5 – (7 hlasů)