Prohlédněte si svůj iPhone 13 nebo iPad Mini pomocí nových tapet Teardown od iFixit


Opravím to

Víte, co je ironie? Navzdory nedostatku zkušeností společnosti Apple s opravami zařízení společnost vynakládá velké úsilí, aby její produkty vypadaly uvnitř dobře. A díky nové sadě rentgenových a odnímatelných tapet iFixit si můžete užít skvělou ironii Applu pokaždé, když použijete svůj iPhone 13 a iPad Mini 6.

Je to tak, iFixit už má krásné odnímatelné a rentgenové tapety pro nejnovější Apple zařízení. A jsou úžasné. Schopnost Applu organizovat vnitřní komponenty je bezkonkurenční a společnost se dokonce obtěžovala označit svůj procesor A15 Bionic a novou baterii pro iPhone ve tvaru písmene L.Opravím to

Pro stažení těchto tapet se podívejte na níže uvedené odkazy:

Pokud používáte starší model iPhonu nebo iPadu, iFixit vám pomůže. Společnost již dříve vydala vyměnitelné tapety pro iPhone 12, iPhone SE a další. Sakra, dokonce si můžete stáhnout vyměnitelné tapety pro vaše Apple Watch Series 6 a M1 iMac!

Navrhoval bych také podívat se na podrobné rozbory iPhone 13 a iPad Mini 6 iFixit, které odhalují některé podivné změny, které Apple provedl na nejnovější verzi svých zařízení.

Zdroj: iFixit

Co myslíš?