Vše o tom, jak smyčkovat video YouTube


Už jste někdy slyšeli písničku, kterou máte rádi, a chcete ji poslouchat znovu a znovu a znovu? I když je na YouTube více než jen hudba, jsou zde také různé druhy obsahu, jako jsou meditační písně, návody a televizní pořady, které by si lidé rádi přehráli.

Takže byste si mysleli, že existuje zřejmé řešení pro přehrávání videí YouTube. Až donedávna však bylo přehrávání YouTube docela těžké pochopit.

Jaký to může být důvod? Hádáte správně: peníze. YouTube platí tvůrcům obsahu, kteří jsou ochotni u svých videí zobrazovat reklamy na základě počtu zhlédnutí.To znamená, že podvodníci, kteří chtějí rychle vydělat peníze, mohou nahrát video, nastavit jeho opakování a pokaždé, když skončí, získají další zhlédnutí. Peníze za nic!

K překonání tohoto problému vytvářejí uživatelé, kteří nahrávají, dlouhé sestavení, často až 10 hodin. Díky nedávné aktualizaci YouTube však tato řešení již nejsou nutná. Následující průvodce vám ukáže, jak přehrát video YouTube pomocí nejjednodušších dostupných tipů a triků.

Přehrajte video přímo z YouTube

Poté, co se mnoho lidí obrátilo na internet a zeptalo se „Jak přehrát video YouTube“, YouTube zareagoval nedávným upgradem své služby, aby umožnil nativní řešení. Vytvoření smyčky YouTube nyní vyžaduje trochu magie pravým tlačítkem myši.

Pokud na video kliknete pravým tlačítkem, zobrazí se rozbalovací nabídka. Možnost, kterou chcete aktivovat, je samozřejmě Loop.

Jak přehrát video na YouTube pomocí a

Pokud používáte Chrome pro YouTube, existuje rozšíření, které si můžete nainstalovat a poslouchat ho znovu a znovu. Funguje to takto:

 1. Nainstalujte Looper pro YouTube na Macu
 2. S nainstalovaným rozšířením uvidíte pod přehrávačem YouTube ikonu smyčky.
 3. Kliknutím na ikonu aktivujete přehrávání YouTube.
 4. Z rozbalovací nabídky vyberte Smyčky. Případně můžete smyčku spustit stisknutím tlačítka P na klávesnici.

Výhodou použití Looperu pro Youtube je, že vám umožňuje přehrávat určité části videa na YouTube. Jakmile však budete offline, nebude to příliš užitečné. Chcete-li přehrávat obsah YouTube bez připojení k internetu, je zapotřebí zcela jiná strategie.

Jak opakovat video YouTube ve smyčce:

 1. Otevřete YouTube a přehrajte si video dle vlastního výběru
 2. Klikněte pravým tlačítkem na video
 3. Vyberte Smyčka. Ta-da! YouTube se neustále opakuje, dokud proces neobrátíte.

opakujte youtube

Nemusíte ani čekat na dokončení videa, abyste věděli, že jste to udělali správně, zobrazí se zaškrtnutí, které vám dá vědět, že je to možné.

Než však vložíte všechna vejce do jednoho košíku, je tu jedna nevýhoda, kterou si musíte uvědomit.

Nevýhodou funkce smyčky YouTube je, že pokud video obsahuje reklamu YouTube před videem, což většina dělá, budete si ji často muset po restartu videa přehrát znovu. Kromě reklam se přehrají všechna úvodní videa na začátku videa, která mohou narušit váš zážitek z poslechu.

Jak přehrát video YouTube pomocí a

Pokud používáte Chrome pro YouTube, existuje rozšíření, které si můžete nainstalovat a poslouchat ho znovu a znovu. Funguje to takto:

 1. Nainstalujte Looper pro YouTube na Macu
 2. S nainstalovaným rozšířením uvidíte pod přehrávačem YouTube ikonu smyčky.
 3. Kliknutím na ikonu aktivujete přehrávání YouTube.
 4. Z rozbalovací nabídky vyberte Smyčky. Případně můžete smyčku spustit stisknutím tlačítka P na klávesnici.

Výhodou použití Looperu pro Youtube je, že vám umožňuje přehrávat určité části videa na YouTube. Jakmile však budete offline, nebude to příliš užitečné. Chcete-li přehrávat obsah YouTube bez připojení k internetu, je zapotřebí zcela jiná strategie.

Opakujte skladby pomocí služeb třetích stran

Dalším způsobem, jak zajistit, aby YouTube opakoval skladby, pořady nebo filmy, je použít funkci ListenOnRepeat. Jedná se o online vyhledávací nástroj na YouTube poháněný webem třetí strany. Jak název napovídá, ListenOnRepeat vám umožňuje přehrávat videa z YouTube nebo dokonce vybrat část videa, kterou chcete opakovat, čímž se vyhnete situaci v úvodu.

Mezi funkce ListonOnRepeat patří prohlížení historie poslechu, chat Discord a videorecenze.

Jak zopakovat video na YouTube:

 1. Přejděte na webovou stránku ListenOnRepeat
 2. Najděte video, které chcete na YouTube opakovat, zadáním jeho názvu do vyhledávacího pole
 3. Klikněte na video a YouTube jej automaticky zopakuje

Chcete-li vybrat sekci, kterou chcete přehrát, použijte posuvník ve spodní části přehrávače médií.

listenonrepeat opakování youtube online

Odpojte se, aby nedošlo k přerušení smyčky YouTube

Zde je nešťastná věc ohledně YouTube a ListenOnRepeat. Jsou to streamovací služby. Vzhledem k tomu, že oba vyžadují stabilní připojení k internetu, pokud se síť zpomalí nebo přejde do režimu offline, může to přerušit vaše video ve stopách a přerušit nepřetržitou smyčku YouTube.

Pokud chcete vědět, jak přehrávat videa z YouTube a zároveň mít svá oblíbená videa z YouTube k dispozici pro prohlížení offline, existuje mnoho skvělých aplikací pro Mac, které vám umožní snadno stahovat videa z YouTube.

Bohužel, pokud hledáte, jak přehrávat videa na YouTube, můžete narazit na nebezpečné webové stránky, které propagují podvody nebo malware, a také na spoustu nesprávných informací o autorských právech.

Abychom vám pomohli věnovat pozornost autorským právům, zde jsou podrobnosti o stahování videí z YouTube. Za prvé, neměli byste plagiovat obsah někoho jiného tím, že si jej stáhnete a poté nahrajete jako svůj vlastní nebo jej použijete k propagaci své firmy.

Podle Smluvních podmínek YouTube „Můžete přistupovat k Obsahu pro vaši informaci a osobní použití pouze tak, jak je poskytováno prostřednictvím funkcí poskytovaných ve Službě a jak je povoleno těmito Smluvními podmínkami.“

YouTube také uvádí, že „nestahujte žádný obsah, pokud na YouTube neuvidíte odkaz ke stažení nebo podobný odkaz“. Hřích. Pokud to však neřeknete nebo to s nikým nesdílíte, YouTube se to pravděpodobně nedozví.

Stáhněte si videa z YouTube ke sledování offline

Existuje svět obsahu, který existuje mimo YouTube a který byste si také mohli chtít poslechnout opakovaně. Některé užitečné nástroje vám mohou pomoci extrahovat jakýkoli obsah pro offline poslech.

Například Downie vám umožní získat jakékoli video jedním kliknutím. Downie vám umožňuje stahovat videa z YouTube a ukládat obsah ze stovek webových stránek, včetně Facebooku, Vimeo a Instagramu.

Najděte video, které chcete stáhnout, a poté přetáhněte odkaz do aplikace; to je vše, co potřebujete, abyste to video dostali do svého Macu. Aby byl proces ještě plynulejší, můžete využít rozšíření prohlížeče Downie. Tak budete mít Downieho vždy po ruce.

Chcete-li zde nastavit přehrávání YouTube, můžete použít přehrávač médií podle svého výběru a nastavit systém médií ve smyčce YouTube.

YouTube Downie Downloader

Další aplikací, kterou můžete použít pro stahování z YouTube, je Folx. Jeho superschopností je schopnost zvládat obrovské soubory. Aplikace může zastavit stahování mediálního souboru až ve 20 streamech, což zrychluje rychlost stahování. Folx se neomezuje pouze na YouTube, funguje také s přímým stahováním a torrenty.

Folx downloader

Pokud chcete nástroj typu vše v jednom pro stahování a sdílení videí, stáhněte si AnyTrans. Jedná se o aplikaci pro přenos obsahu s vestavěným programem pro stahování médií. Zachyťte obsah z YouTube, Vimeo a více než 900 dalších platforem, okamžitě jej zálohujte a sdílejte na svých zařízeních. Nikde není průchod.

Chcete-li uložit video YouTube pomocí AnyTrans:

 1. Otevřete aplikaci na Macu.
 2. Přejděte na Nástroje > Stahovač médií na postranním panelu.
 3. Vložte odkaz přímo nebo procházejte video z aplikace nebo okna prohlížeče.
 4. Jakmile najdete odkaz v AnyTrans, vyberte, zda chcete stáhnout video nebo zvuk, a klikněte na ikonu stahování.

AnyTrans Media Downloader

Jako bonus má AnyTrans knihovnu médií pro uspořádání vašich stahování. Video a zvuk můžete uchovávat na oddělených místech, filtrovat podle interpreta atd.

Streamujte a streamujte svůj video obsah offline

Elmedia Player je přehrávač médií, který vám umožňuje otevírat video a zvukové soubory bez ohledu na jejich formát a promění váš Mac na smyčkovač YouTube. Kromě vyhledávání, streamování, přehrávání a stahování obsahu z aplikace můžete přidat řadu pokročilých funkcí pro řešení problémů s přehráváním.

Jak opakovat videa z YouTube pomocí Elmedia Player:

 1. Otevřete Elmedia Player

 2. Přetáhněte soubory pro import do Elmedia nebo použijte vyhledávač adres URL v aplikaci

 3. Kliknutím na tlačítko s kruhovou šipkou přehrajete video YouTube donekonečna.

elmedia player repeat mac

Dalším skvělým přehrávačem médií je Movist Pro. Pojme 4K video obsah, což vám poskytuje ultrarychlý přístup k největším souborům. Určitě byste to měli zvážit, pokud plánujete přidat do videa vlastní titulky. Movist Pro má navíc podporu mapování tónů HDR, což vám může pomoci upgradovat displej bez HDR.

Nastavte si knihovnu médií YouTube

Nyní, když má váš Mac všechna videa, která chcete přehrávat na YouTube, jak v nich budete mít pořádek? Zde nemusíte znovu vynalézat kolo. Vytvořte si vlastní seznam skladeb v přehrávači médií Movist Pro:

 1. Otevřete Movist Pro a klikněte na ikonu seznamu.
 2. Pojmenujte seznam skladeb.
 3. Kliknutím na tlačítko plus přidáte soubory.

Až příště nahrajete soubor, aplikace vyhledá odpovídající seriály a titulky ve vaší knihovně. Pokud existuje připojení, soubor bude automaticky přidán do odpovídajícího seznamu skladeb.

profesionální hráč movistů

Konečně víte, jak přehrát video z YouTube na Macu mnoha různými způsoby, a můžete si užívat obsah, dokud vám nebo vašemu Macu nedojde baterie.

Celkově platí, že udržování vašeho Macu v aktuálním stavu pomocí nejnovějších aplikací vám nepomůže jen s jednoduchými úkoly, jako jsou smyčky YouTube, ale také mnohem více. Zajímavým způsobem, jak zjistit, co je v nabídce, je použití platformy aplikací, jako je Setapp.

Aplikace zmíněné v tomto článku: Elmedia Player, Downie, Folx, AnyTrans a Movist Pro jsou jen tři z více než 170 aplikací ve výběru Setapp. Procházejte kategorie jako Produktivita a Mac Hacks a najděte užitečné nástroje, které zlepší způsob, jakým budete svůj Mac navždy používat.

Zkuste to a uvidíte! K dispozici je 7denní zkušební nabídka s neomezeným přístupem, takže si můžete vyzkoušet vše, co potřebujete.

Co myslíš?